Byk Tygrys

Byk Tygrys, czyli „Posiadam” i „Czuwam”

Osoba urodzona jako Byk Tygrys ma zazwyczaj silny związek z pieniędzmi. Uwielbia luksus, porządek oraz wygodę i jest estetą, kochającym wszystko co markowe i ekskluzywne. To też człowiek konkretny i doskonale wiedzący, że marzenia spełnia się dzięki ciężkiej pracy, a nie bujaniu w obłokach. Jest odważny, wytrwały i odporny na stres.

Lubi przewodzić innymi i zazwyczaj świetnie mu to wychodzi. Jest odpowiedzialny, bardzo inteligentny i zna się na ludziach. Dzięki sztuce obserwacji, szybko odsiewa tych z którymi warto się zaprzyjaźnić, od tych od których lepiej trzymać się z daleka.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Byk Tygrys lubi ruch i proste przyjemności. Chętnie podróżuje, spędza czas na świeżym powietrzu, spaceruje i uprawia sport. Lubi też dobrze zjeść, szczególnie to, co tradycyjne i domowe. Sam jednak nie garnie się do kuchni, pozostawiając to osobom, które mają lepsze wyczucie smaku i… więcej chęci.

Miłość: Byk Tygrys niesamowicie mocno związuje się z ludźmi, których kocha. Wobec partnera jest więc opiekuńczy,  by nie powiedzieć, że nawet nieco nadopiekuńczy, czuły, wierny i lojalny. Nie znosi się kłócić, jeśli jednak już musi się konfrontować, używa mocnych argumentów i zazwyczaj wygrywa, przekonując drugą osobę do swojego poglądu.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Rakiem Smokiem, Panną Smokiem, Koziorożcem Psem, Rakiem Psem, Skorpionem Psem, Panną Koniem i Rakiem Koniem

Unikaj: Wodników Węży, Wodników Wołów i Wodników Małp

Znane Byki Tygrysy: Penélope Cruz, królowa Elżbieta II, Megan Fox, Jan Kiepura, Jerzy Kryszak, Karol Marks, Robert Pattinson, Zbigniew Wodecki, Stevie Wonder

  • ADD YOUR COMMENT