Strzelec Wąż

Strzelec Wąż, czyli „Postrzegam” i „Odczuwam”

Jest to człowiek, któremu najczęściej w życiu towarzyszy szczęście, dzięki czemu bez większego wysiłku osiąga to, czego chce. Są oczywiście także momenty gdy musi naprawdę się napracować, czasem upada, bywa że na kimś się zawodzi czy chwilowo przestaje w siebie wierzyć – wszystko to jednak jest marginesem w stosunku do całości jego życia.

Strzelec urodzony w roku Węża z natury jest spokojny i prostolinijny. Nie krzyczy, nie wymachuje szablą i nigdy nie idzie do celu po trupach. Szanuje ludzi, nigdy świadomie ich nie krzywdzi i nie znosi zawodzić. Jest pomocny, ciepły i pełen zrozumienia. Raz na jakiś czas lubi porządnie się zabawić jednak na co dzień wypełnia swoje obowiązki i troszczy się o bliskich.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Strzelec Wąż unika niebezpieczeństw i raczej nie ryzykuje jeśli nie musi, choć najczęściej bardzo lubi sport i wszelkie formy zdrowej rywalizacji. Potrafi wyczuć i docenić to, co dobre – sztukę, miłość, przyjaźń, mądrość itp. Nie wtrąca się w sprawy innych i mimo, że jest osobą ciekawą, nie zboczy ze swojej ścieżki by zrozumieć czyjeś motywy.

Miłość: Strzelec Wąż na ogół zakłada rodzinę dość późno. Jest bowiem człowiekiem odpowiedzialnym i chce mieć absolutną pewność co do swojego partnera. Zakochany jest niezwykle czuły, oddany, lojalny i cierpliwy. Nie wywołuje awantur i rzadko wyżywa się na swojej drugiej połówce jeśli ma zły dzień. Lubi odkrywać, więc pozostawienie mu kilku tajemnic na później, tylko podsyci jego zainteresowanie. To też partner bardzo zmysłowy i lubiący wszelkie miłosne gierki. Kuś go więc, flirtuj z nim i pieść go, a nigdy nie przestanie Cię pożądać!

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Baranem, Lwem, Wagą i Wodnikiem urodzonymi w roku Wołu oraz Koguta

Unikaj: Bliźniąt, Panien i Ryb z roku Małpy, Świni oraz Tygrysa

Znane Strzelce Węże: Stanisław Bareja, Kim Basinger, Edyta Geppert, Paddy Kelly, Emmanuel Macron, John Malkovich, Adam Małysz, Kasia Popowska, Ben Stiller, Taylor Swift, Izabela Zwierzyńska

  • ADD YOUR COMMENT