Byk Koza

Byk Koza, czyli „Posiadam” i „Zależę”

Byk urodzony w roku Kozy jest człowiekiem, uwielbiającym tworzyć. Jego kreatywność, wyobraźnia, estetyka i talent najczęściej nie mają sobie równych i sprawiają, że wybija się on przed szereg. Ci ludzie nierzadko zostają artystami, tłumaczami, pisarzami, architektami, fryzjerami, makijażystami czy dziennikarzami.

Zobacz również te znaki osobno

Jednocześnie w osobie tej jest wiele energii, a to jak ją spożytkuje, zależy tylko od niego. Jedni przedstawiciele tych znaków będą więc agresywni, impulsywni i bardzo nerwowi, a inni będą mieć niespożytą ochotę na sport, miłość czy podróże. Pozytywnie wibrujący Byk Koza jest pracowity, pełen pasji i żyje pełnią życia. Ten negatywnie wibrujący, jest natomiast złośnikiem, do którego lepiej się nie zbliżać.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Byk Koza jest osobą towarzyską ale niechętnie dzieli się z innymi swoimi zmartwieniami. Trudno mu jest otwarcie mówić o swoich uczuciach, wątpliwościach czy problemach. Jeśli wie, że coś sknocił, stanie na rzęsach by to naprawić, zrobi to jednak cicho i bez zbędnego rozgłosu. Byk Koza świetnie też zna się na ludziach, potrafi momentalnie wyczuć, kto jest dobrym materiałem na przyjaciela, a kto przyszedł do niego tylko po to, by namieszać.

Miłość: Byk Koza bywa bardzo roztrzepany i zdarza mu się zapominać o urodzinach, rocznicach czy imieninach. Nie warto się jednak na niego o to gniewać, ponieważ to po prostu jego natura. Bardzo zajmują go rzeczy nad którymi pracuje i bywa, że trzeba przypominać mu o miłości, rodzinie, relaksie czy odpoczynku. Mimo to, potrafi kochać całym sobą. Lubi poczucie bezpieczeństwa i całkowitego zaufania, którym może obdarzyć swoją drugą połówkę. Dzięki swojej doskonałej znajomości ludzkiej natury, jest też doskonałym kochankiem, potrafiącym sprawić partnerowi niesamowitą rozkosz.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z: Rybą Świnią, Rybą Koniem, Panną Królikiem, Wodnikiem Małpą, Wodnikiem Koniem i Rakiem Małpą

Unikaj: Lwa Woła, Lwa Psa, Skorpiona Tygrysa i Wodnika Psa

Znane Byki Kozy: Jan Englert, Joanna Krupa, Bob Sinclar, Izabela Trojanowska

  • ADD YOUR COMMENT