Skorpion Kogut

Skorpion Kogut, czyli „Tworzę” i „Przezwyciężam”

Jest to osoba zdecydowana, śmiała i stawiająca na działanie, a nie gadanie. Często ludzie zastanawiają się wręcz skąd ma tyle energii, samozaparcia i silnej woli, które pozwalają jej się podnosić po różnych tragediach i brnąć do przodu mimo wszystko. Jej sekret jest jednak bardzo prosty – nie bierze życia zbyt poważnie i nie lubi się nad sobą rozczulać. Energię czerpie natomiast ze swojego wnętrza, w którym znajdują się wielkie jej pokłady.

Zobacz również te znaki osobno

Skorpion urodzony w roku Koguta jest bezpośredni i jasno wyraża swoje myśli, odczucia, pragnienia i potrzeby. Tematy tabu dla niego nie istnieją, podobnie jak wszelkie konwenanse. Ludzi ocenia na podstawie tego jacy są i jak traktują innych, a nie za to ile zarabiają czy jaką piastują pozycję. Jest uczciwy, pomocny, otwarty, tolerancyjny i ciekawy świata.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Skorpion Kogut nie potrzebuje motywacji z zewnątrz by coś zrobić. Jest bardzo obowiązkowy, pracowity i zawzięty. Jeśli już coś sobie postanowi, to nie ma takiej siły, która zawróciłaby go z obranej drogi. Jednocześnie jest to człowiek towarzyski, sympatyczny i obdarzony poczuciem humoru. Ma wielu przyjaciół, którzy uwielbiają jego wręcz dziecięcą prawdziwość, szczerość i bezkompromisowość.

Miłość: Do czego jak do czego ale do miłości, Skorpion Kogut podchodzi bardzo serio. Pragnie związku o gorącej temperaturze, a jednocześnie takiego, który da obydwu stronom poczucie bezpieczeństwa i wzajemnego zrozumienia. Gdy jednak pojawiają się pierwsze kłótnie i nieporozumienia, najczęściej ucieka i rozpoczyna poszukiwania ideału na nowo. Na szczęście w pewnym wieku zaczyna rozumieć, że prawdziwa miłość jest trudna i wymaga poświęceń oraz kompromisów. Zakochany jest partnerem bardzo czułym i potrafi zadbać o drugą połówkę.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Rakiem, Panną, Koziorożcem i Rybami urodzonymi w roku Węża, Wołu i Smoka

Unikaj: Byków Świń, Lwów Królików, Lwów Kogutów i Wodników Szczurów

Znane Skorpiony Koguty: Sylwia Gruchała, Tila Tequila, Neil Young

  • ADD YOUR COMMENT