Rak Koza

Rak Koza, czyli „Czuję” i „Zależę”

Jest to osoba romantyczna, obdarzona dobrym sercem i tak naprawdę bardzo wrażliwa. Może oczywiście przybierać różne maski i próbować to w jakiś sposób ukrywać, pod jej skorupą zawsze jednak znaleźć można delikatnego marzyciela, którego łatwo zranić nieodpowiednimi słowami czy nieprzemyślanym zachowaniem.

Jednocześnie Rak urodzony w roku Kozy jest bardzo odpowiedzialny, pracowity i wierny swoim ideałom. Niejeden z nich mógłby być przykładem tego, jak należy postępować i uczyć innych godnej postawy obywatelskiej. Niestety, jak każdy – także i Rak Koza ma wady, a jedną z jego głównych jest pewnego rodzaju naiwność, która sprawia, że nawet pomimo niejednokrotnego sparzenia, on nadal chce postępować honorowo, pomagać i lubić wszystkich napotkanych na swojej drodze ludzi.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Rak Koza uwielbia spotkania z przyjaciółmi oraz rodziną. Zdarza mu się podczas nich za dużo zjeść czy wypić, zawsze jednak świetnie się bawi i ładuje swoje akumulatory. Człowiek spod tego znaku ma w sobie coś z dziecka – jego wewnętrzna radość i entuzjazm łączą się z delikatnością i ufnością, dając kogoś, kto oczarowuje i przyciąga do siebie innych.

Miłość: Rak z roku Kozy o miłości wie chyba wszystko. Potrafi kochać całym sobą, szczerze, bezinteresownie i do końca życia. Gdy znajdzie partnera, który wyda mu się tym jedynym, szybko dąży do założenia rodziny. Rzadko podnosi głos, rzadko się kłóci, nigdy nie zdradza, zawsze stoi murem za ukochaną osobą. Cóż tu dużo gadać, to idealny materiał na współmałżonka i rodzica!

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bykami, Pannami, Skorpionami, Wodnikami i Rybami z roku Konia oraz Świni

Unikaj: Koziorożca Psa, Wagi Psa, Strzelca Wołu i Koziorożca Tygrysa

Znane Raki Kozy: Pamela Anderson, Benny Benassi, Van Diesel, Aleksandra Dulkiewicz, Frida Kahlo, Margaret, Michel Platini, Tadeusz Sznuk, Robert Więckiewicz

  • ADD YOUR COMMENT