Panna Koń

Panna Koń, czyli „Analizuję” i „Wymagam”

Jest to człowiek rzeczowy, pracowity, dokładny i uczciwy. Charakteryzuje go także skromność, która nie opuszcza go nawet jeśli w swoim życiu odniesie wielki sukces. Lubi ludzi, potrafi z każdym szybko odnaleźć wspólny język i z pewnością nie należy do osób nieśmiałych czy zamkniętych w sobie. Ma poczucie humoru i ogromny dystans do siebie.

Zobacz również te znaki osobno

Panna urodzona w roku Konia zazwyczaj jest niezwykle czarująca. Ma w sobie coś takiego, co sprawia, że lubią ją wszyscy – od sąsiadów, przez współpracowników, na zwierzakach i dzieciach kończąc. Poza miłą aparycją, ma bowiem w sobie jakiś rodzaj ciepła, który szybko odczuje każdy, kto znajdzie się w jej otoczeniu.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Panna Koń ma też naturalną zdolność uczenia innych i przystępnego tłumaczenia trudnych rzeczy. Sama też pochwalić się może doskonałą pamięcią i umiejętnością logicznego myślenia. Jest raczej konkretnym realistą niż marzycielem. Wie na co ją stać i co jest w jej zasięgu. Nie porywa się z motyką na słońce gdy czuje, że czemuś nie sprosta. Być może właśnie dlatego odnosi w życiu tyle sukcesów.

Miłość: Mimo swojej wrodzonej skromności, Panna Koń doskonale zdaje sobie sprawę ze swojej atrakcyjności. Zazwyczaj wielbiciele czy też wielbicielki wręcz leżą u jej stóp, co sprawia, że Panna Koń nigdy nie ma problemu z brakiem zainteresowania. Lubi flirty, romanse i chętnie przyjmuje komplementy. Gdy się naprawdę zakocha, uspokaja się jednak i oddaje w całości drugiej połówce. Dom zakłada stosunkowo późno ponieważ jej życie jest bardzo intensywne i nieraz brakuje jej na wszystko czasu.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bykiem, Rakiem, Skorpionem i Koziorożcem urodzonymi w roku Psa, Kozy oraz Tygrysa

Unikaj: Bliźniąt, Strzelców i Ryb z roku Szczura oraz Małpy

Znane Panny Konie: Kobe Bryant, Sean Connery, Klaudia Halejcio, Salma Hayek, Borys Szyc

  • ADD YOUR COMMENT