Waga Pies

Waga Pies, czyli „Porównuję” i „Niepokoję się”

Jest to ostrożny oraz racjonalny pacyfista, nieznoszący fizycznej przemocy i nawołujący do pokojowego rozwiązywania wszelkich nieporozumień. Wierzy w miłość, przyjaźń, porozumienie i dyplomację. W życiu szuka harmonii oraz równowagi. Jest mocno wsłuchany w siebie i stara się żyć tak, by zawsze być ze sobą w zgodzie.

Zobacz również te znaki osobno

Waga urodzona w roku Psa ma dobre serce, jest pomocna, życzliwa i uśmiechnięta. Potrafi momentalnie zjednywać sobie ludzi i szybko wzbudzać w nich zaufanie. Docenia i rozumie sztukę, a niejednokrotnie sama ją też tworzy. Jest indywidualistą, który nigdy nie wtapia się w otaczający ją tłum. Ma wiele pasji i potrafi jak mało kto korzystać z życia!

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Gdy Waga Pies ma zły dzień, staje się zrzędliwa i wszystko jej przeszkadza – od źle postawionego kubka, przez ludzi, na pogodzie kończąc. Na szczęście zazwyczaj nie trwa to długo i po chwili Waga Pies wraca do siebie, zapominając w sekundę o wszystkim, co jeszcze przed chwilą doprowadzało ją do szału. Warto też wspomnieć o jej talencie manualnym, który może stać się dla niej doskonałym źródłem zarobku.

Miłość: Waga Pies mimo swojego talentu do nawiązywania znajomości, często miewa problemy z odnalezieniem partnera, z którym zdecydowałaby się iść przez życie. Zajmuje jej to dużo czasu, jednak gdy już naprawdę się zakocha, wkłada w ten związek mnóstwo uczucia, czasu, zaangażowania i pasji. Przy jej boku nie ma mowy o nudzie czy monotonii. Potrafi i lubi zaskakiwać, jest romantyczna i niezwykle zmysłowa. To doskonały materiał zarówno na współmałżonka, jak i rodzica – ma w sobie bowiem wiele cierpliwości i życiowej mądrości.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bliźniętami, Strzelcami i Wodnikami urodzonymi w roku Tygrysa. Wspólny język odnajdziesz także z Lwem Królikiem, Wodnikiem Królikiem i Strzelcem Koniem

Unikaj: Baranów, Raków i Koziorożców Smoków, a także Raków Małp

Znane Wagi Psy: Brigitte Bardot, Katarzyna Cichopek, Matt Damon, Adam Michnik, Susan Sarandon, Lil Wayne

  • ADD YOUR COMMENT