Byk Królik

Byk Królik, czyli „Posiadam” i „Wycofuję się”

Jest to człowiek bardzo wyrazisty i taki, wobec którego nie da się przejść obojętnie. Lubi spokój, harmonię i tradycję, a jednocześnie jest wolnym ptakiem, który raz na jakiś czas musi wylecieć ze swojego gniazda i porządnie zaszaleć. Nieraz posiada jakieś talenty, czy to aktorskie czy muzyczne czy manualne, które powinien rozwijać, mogą się one bowiem okazać sposobem na życie.

Lubi czuć, że zarówno on jak i jego bliscy są bezpieczni i nie grozi im nic złego. Nie przepada za niespodziankami, nagłymi zwrotami akcji ani nieproszonymi gośćmi. Chce mieć kontrolę nad własnym życiem i zabezpieczenie na ewentualną, czarną godzinę.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Byk Królik to znak pokoju i miłości. Rzadko krzyczy, otwarcie kogoś krytykuje czy wdaje się w jakieś awantury. Czasem woli nawet skłamać, uciec lub coś przemilczeć byleby tylko uniknąć konfrontacji. Jest bardzo wrażliwy i wiele bierze sobie do serca, przez co łatwo go zranić. Gdy jest mu smutno, odgradza się od ludzi by w samotności i spokoju lizać rany.

Miłość: Byk urodzony w roku Królika od zagmatwanych historii miłosnych, rodem z Harlekina, woli związki stałe, pewne i oparte na wzajemnym zaufaniu. Wybiera więc na ogół partnerów spokojnych, rodzinnych i prostolinijnych. Nie oznacza to jednak, że ich życie kręci się wokół domowej kanapy. Bynajmniej! Ta para kocha spędzać ze sobą aktywnie czas, spacerować, podróżować, rozwijać swoje pasje, rywalizować poprzez różne gry czy sport i imprezować. Potrafią wszystko zrównoważyć i doskonale wiedzą kiedy mija czas na zabawę i zaczyna się czas pracy.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Koziorożcem Kozą, Rakiem Psem, Rakiem Świnią, Panną Królikiem, Rybą Kozą i Rybą Świnią

Unikaj: Lwów Kogutów, Wodników Kogutów, Skorpionów Tygrysów, Skorpionów Szczurów i Skorpionów Smoków

Znane Byki Króliki: David Beckham, Stanisław Dziwisz, Enrique Iglesias, Mateusz Kuśnierewicz, Christian Lacroix, Robin Schulz, Ania Starmach, Dariusz Szapołowski

  • ADD YOUR COMMENT