Rak Małpa

Rak Małpa, czyli: „Czuję” i „Przewiduję”

Jest to osoba bardzo spontaniczna, wesoła i energiczna. Jednocześnie jest też pracowita i ambitna. Nie lubi tracić czasu na nicnierobienie, więc nawet gdy odpoczywa już snuje w głowie plan na kolejny dzień czy tydzień. Cechuje ją też ponadprzeciętny intelekt, obiektywizm i umiejętność strategicznego działania. Szybko rozwiązuje wszelkie problemy, zagadki i dylematy, a znajomi wiedzą, że w tej kwestii zawsze mogą na nią liczyć.

Rak urodzony w roku Małpy jest wszechstronny i najczęściej ma wiele zainteresowań. Lubi uczyć się nowych rzeczy i z ciekawością odkrywa świat. Jednocześnie jest też człowiekiem uczuciowym, co tylko powiększa wachlarz jego zalet. Często kieruje się intuicją, choć wierzy także w naukę. Nie boi się ciężkiej pracy, szczególnie jeśli czuje, że przyniesie mu ona profity w postaci sławy czy pieniędzy.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Jak każdy, także i Rak Małpa, ma jednak i swoje wady. Należą do nich między innymi zmienność nastrojów i problemy z przyznaniem się do błędu. Lubi być najlepszy w tym, co robi, a jeśli ktoś ośmieli się powiedzieć mu, że schrzanił robotę, Rak Małpa może ostro wybuchnąć. Zdarza mu się krzyczeć, przeklinać i wyżywać na ludziach, którzy są w danym momencie najbliżej.

Miłość: Raka Małpę łatwo w sobie rozkochać, zdecydowanie jednak trudniej utrzymać go przy sobie na dłużej. Nie ma łatwego charakteru, więc jego wybuchowość i zazdrość mogą wprowadzać do tego związku nieco problemów. Potrzebuje partnera, który będzie potrafił nad nim zapanować i sprawi, że Rak Małpa schowa swoje pazurki. Mimo wszystko, jest to dobry materiał na drugą połówkę – temperamentny, czuły, romantyczny i oddany. Jeśli kocha, da Ci wszystko o czym marzysz!

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bykami, Pannami, Skorpionami i Rybami urodzonymi w roku Smoka oraz Szczura

Unikaj: Wagi Wołu, Wagi Psa, Koziorożca Psa i Strzelca Świni

Znane Raki Małpy: Selena Gomez, Tom Hanks, Agnieszka Kaczorowska, Wojciech Kilar, Jessica Simpson, Ania Wyszkoni

  • ADD YOUR COMMENT