Byk Małpa

Byk Małpa, czyli „Posiadam” i „Przewiduję”

To osoba z natury raczej spokojna, refleksyjna i cierpliwa. Jednocześnie jest bardzo towarzyska, wygadana, chętnie przebywa wśród innych i potrafi dobrze się bawić. Bardzo lubi pieniądze, wygodę i luksus. Nie jest typem człowieka, który jakoś specjalnie by się przepracowywał, chętnie za to podróżuje, relaksuje się i odpoczywa.

Zobacz również te znaki osobno

Byk urodzony w roku Małpy jest bardzo inteligentny i ma żyłkę do interesów. Dzięki temu, mimo swojej rozrzutności raczej nie zdarza się by miał specjalne problemy finansowe czy był skrajnie biedny. Jeśli coś idzie nie po jego myśli, nie siada i nie rozpacza, tylko szuka czegoś, co pozwoli odbić mu się od dna. I zazwyczaj udaje mu się to znaleźć!

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Byk Małpa to realista, człowiek konkretny i mówiący to, co myśli. Nie ma czasu ani ochoty wymyślać wymówek czy prawić przesadnych komplementów. Ludzie lubią w nim jednak tą szczerość i całkowitą prawdziwość, która sprawia, że można mu zaufać i zawsze na niego liczyć. Byk Małpa potrafi też działać bezinteresownie, a jego dobre serce nie pozwala mu przejść obojętnie wobec krzywdy zwierzęcia czy człowieka słabszego od niego.

Miłość: Byk Małpa nigdy nie szuka miłości na siłę. Nawet jeśli wszyscy przyjaciele już dawno ustatkowali się i pozakładali rodziny, on nadal będzie cierpliwie czekał na swoją drugą połówkę. Gdy już jednak ją odnajdzie, nie będzie długo czekał by wyznać miłość. Zakochany Byk Małpa kocha po grób, jest lojalny, pomocny, czuły i troskliwy.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z: Rakami, Pannami, Rybami i Wodnikami, urodzonymi w roku Smoka, a także Rybami z roku Szczura

Unikaj: Lwa Tygrysa, Lwa Woła, Lwa Konia i Skorpiona Węża

Znane Byki Małpy: Joe Cocker, Eleni, Tony Hawk, George Lucas, Anna Mucha, Oskar Schindler, Małgorzata Socha, Lars von Trier, Karol Wojtyła (Papież Jan Paweł II), Maciej Zakościelny

  • ADD YOUR COMMENT