Lew Bawół

Lew Bawół, czyli „Pożądam” i „Chronię”

Jest to z pewnością strateg i idealny materiał na szefa – ambitny, pracowity, wymagający, energiczny, inteligentny, uparty i dumny. Nigdy nie pozwala sobą manipulować czy choćby kierować. To jego zadanie! Lubi mieć kontrolę nad tym, co się wokół niego dzieje, jest odważny, potrafi podejmować ryzyko i świetnie radzi sobie ze stresem. Gdy przegrywa, nie poddaje się – działa do momentu aż osiągnie cel.

Zobacz również te znaki osobno

Jeśli chodzi o kontakty z innymi ludźmi są dwa rodzaje Lwów Bawołów. Pierwszy z nich to człowiek nie mówiący wiele i nie mający zbyt wielu przyjaciół – jest mocno skupiony na pracy i na tym, by ciągle przeć do przodu. Nie chce by ktokolwiek mu przeszkadzał czy też go rozpraszał. Drugi typ Lwa Bawoła to natomiast gwiazdor, który kocha być w centrum uwagi, ma szerokie grono przyjaciół, jest dowcipny i wygadany.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Lew Bawół nie należy jednak do ludzi spontanicznych i takich, którzy mieliby luźny stosunek do życia. On wszystko planuje, pilnuje terminów, jest obowiązkowy i potrafi zorganizować sobie każdy dzień tak, by wystarczyło mu czasu na to, na czym mu zależy. Lew Bawół uwielbia dbać o siebie, niejednokrotnie więc można spotkać go na siłowni, u kosmetyczki czy w szkole językowej. Bez wątpienia chętnie w siebie inwestuje i nigdy się tego nie wstydzi.

Miłość: Lew Bawół potrzebuje partnera, który w jakiś sposób będzie potrafił nauczyć go zabawy, odrobiny spontaniczności i tego, że świat nie obraca się wokół kariery i pieniędzy. Jeśli mu się to uda, zyska wspaniałego partnera na dobre i złe, który łączy w sobie wiele bardzo pożądanych cech – takich jak chociażby stałość, czułość, troskliwość, odpowiedzialność i wierność. Lew Bawół świetnie sprawdza się także w roli kochanka – uwielbia bowiem dawać przyjemność i szybko uczy się tego, jak to zrobić!

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Baranami, Bliźniętami, Wagami, Strzelcami i Koziorożcami urodzonymi w roku Szczura, Węża lub Koguta

Unikaj: Byka Małpy, Byka Smoka, Skorpiona Tygrysa i Wodnika Kozy

Znane osoby spod znaku Lew Bawół

  • Louis Armstrong
  • Dustin Hoffman
  • Maciej Maleńczuk
  • Barack Obama
  • Anita Włodarczyk
  • Cezary Żak
  • ADD YOUR COMMENT