Lew Świnia

Lew Świnia, czyli „Pożądam” i „Obłaskawiam”

Jest to człowiek niesamowicie wesoły i mający genialne poczucie humoru. Anegdotami i żartami sypie jak z rękawa i potrafi rozchmurzyć nawet najbardziej zatwardziałego smutasa. Na świat patrzy przez różowe okulary, ponieważ szkoda mu energii i czasu na zamartwianie się. Oczywiście, jak każdy, czasem miewa słabsze chwile, szybko się jednak z nich podnosi i jest gotowy do dalszego działania. Oczywiście na wesoło!

Lew Świnia ma jednak skłonności do przesady i popadania w skrajności. Za dużo odpoczywa, bawi się, pije czy je, by zaraz otrząsnąć się i obiecać sobie zmianę. Wtedy rzuca się w wir pracy zawodowej oraz tej nad sobą. Wszystkiego jest za dużo, co szybko go męczy i zniechęca, więc znowu wraca do swawoli i tak w kółko.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Lew urodzony w roku Świni lubi traktować ludzi w taki sposób, jak sam chciałby być traktowany. Potrafi skupić się na rozmowie, prawi komplementy, pomaga gdy wymaga tego sytuacja i zawsze jest gotów na jakiś wspólny wypad na piwko, lunch, koncert czy wycieczkę. Raczej nie należy do domatorów, choć raz na jakiś czas lubi zakopać się w pościeli, wyłączyć telefon, nalać sobie dobrego drinka, zamówić jedzenie i całymi godzinami oglądać filmy.

Miłość: Lew Świnia uwielbia być rozpieszczany, tulony, pieszczony i zapewniany o tym, że jest kochany. Sam też śmiało okazuje uczucia i słucha potrzeb partnera.  Zakochany jest niezwykle lojalny, wierny i troskliwy. Nie lubi się kłócić i raczej nie urządza scen zazdrości. Świetnie mieć w nim swoją drugą połówkę, ponieważ kocha bezwarunkowo i szczerze.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Baranem, Bliźniakiem, Wagą, Rakiem i Koziorożcem Wołem, Królikiem i Kozą, a także z Bliźniakiem Psem

Unikaj: Byków, Skorpionów i Wodników Węży

Znane Lwy Świnie: Arnold Schwarzenegger, Kevin Spacey

  • ADD YOUR COMMENT