Strzelec Koza

Strzelec Koza, czyli „Postrzegam” i „Zależę”

Jest to człowiek, który uwielbia być w ruchu, doświadczać nowych rzeczy, poznawać ludzi i podróżować. Buntuje się przeciw wszystkiemu, co w jego przekonaniu stereotypowe, przestarzałe czy głupie. Jest tolerancyjny, ma potrzebę wolności i niezależności. Ufa ludziom, czasem wręcz nazbyt. Mówi to, co myśli i miewa problemy z taktem lecz mimo wszystko jest bardzo lubiany za poczucie humoru, oryginalność oraz pozytywne nastawienie.

Zobacz również te znaki osobno

Strzelec urodzony w roku Kozy jest twórczy, kreatywny i obdarzony fantazją. Potrafi zrobić coś z niczego i niejednokrotnie ma jakieś zdolności manualne lub artystyczne. Szybko się uczy i przystosowuje do nowych warunków. Śmieje się głośno i szczerze, lubi dyskutować, bawić się i odkrywać świat. Pomimo upływu lat, ma w sobie coś z beztroskiego, spontanicznego i wesołego dziecka, które bez strachu idzie przez życie.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Strzelec Koza miewa problemy z kończeniem tego, co zaczyna, najczęściej więc rozpoczyna jakiś projekt, by porzucić go w połowie na rzecz czegoś, co bardziej go w danym momencie zainteresowało. Porażki czy potknięcia nie działają na niego deprymująco, najczęściej bowiem w ogóle się nimi nie przejmuje. Potrafi we wszystkim dostrzec pozytywy i zdecydowanie wyróżnia się z tłumu szarych ludzi. Bywa jednak, że czasem zbytnio zachłyśnie się życiem, co może być dla niego niebezpieczne. Ma też skłonności do nałogów.

Miłość: Strzelec Koza w miłości jest odpowiedzialny i stały. W tej sferze jego życia nie ma miejsca na chaos czy przypadek. Gdy spada na niego miłość, stara się ze wszystkich sił poprowadzić ją tak, by skończyła się happy endem i by jego partner był codziennie bardziej w nim zakochany. Dba o wysoką temperaturę związku, lubi robić niespodzianki, sprawiać swojej drugiej połówce przyjemność, pieścić ją i komplementować. Nie wywołuje niepotrzebnych kłótni, a raczej jest tą stroną, która stara się jak najszybciej je gasić.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Baranami, Wagami, Lwami i Wodnikami z roku Królika oraz Świni. Szczęście da Ci również Baran Koń

Unikaj: Bliźniąt, Panien oraz Ryb urodzonych w roku Psa i Wołu

Znane Strzelce Kozy: Gigi D’Agostino, Adam Brody, Jamie Foxx, Ewa Gawryluk, Billy Idol, Patrycja Markowska, Jim Morrison, Keith Richards, Mark Twain

  • ADD YOUR COMMENT