Lew Smok

Lew Smok, czyli „Pożądam” i „Przewodniczę”

To człowiek, który potrafi się bawić, jest otwarty i sympatyczny, a jednocześnie bywa bardzo wymagający i nieco egoistyczny. Nie należy do osób, które byłyby proste i możliwe do przewidzenia. Często zaskakuje, jest bowiem indywidualistą, niesłuchającym rad innych i lubiącym wszystko, co oryginalne, a nawet nieco ekstrawaganckie.

Lew urodzony w roku Smoka to najczęściej osoba ciesząca się świetnym zdrowiem oraz szczęściem. Jest przy tym dostojna, odważna, szlachetna i zawsze postępuje według swojego kodeksu moralnego. Ma wiele zdolności i talentów, choć niektóre odkrywa bardzo późno. Kobiety Lwy Smoki są naturalnie piękne i seksowne. Mężczyźni natomiast – niezwykle inteligentni i mający w sobie „to coś”.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Lew Smok to też osoba wewnętrznie bardzo wrażliwa i sentymentalna. Czasem wręcz ma problemy by poradzić sobie z całym złem, które ją otacza. Bywa, że płacze z bezsilności i wścieka się na tych, którzy odpowiadają za jej kraj. Wkurza ją, że sama niewiele może zrobić, choć jeśli tylko może – udziela się charytatywnie lub pomaga tym, których uzna za dobrych i potrzebujących.

Miłość: Lew urodzony w roku Smoka jeśli się już zakocha, to każdą komórką swojego ciała. Wobec partnera jest troskliwy, opiekuńczy, wyrozumiały i lojalny. Chce dawać mu szczęście, chętnie robi niespodzianki i pamięta o okazjach typu rocznice czy urodziny. Czasem dopada go melancholia, a wtedy dobrze go po prostu przytulić i powiedzieć kilka dobrych słów. Zapewniamy, że to zadziała!

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Baranem, Bliźniakiem, Wagą, Strzelcem i Koziorożcem Wężem, Małpą oraz Szczurem

Unikaj: Byków, Skorpionów i Wodników Wołów oraz Psów

Znane Lwy Smoki: Sandra Bullock,Witold Gombrowicz, Stanley Kubrick, Robert Lewandowski,  Tede, Andy Warhol

  • ADD YOUR COMMENT