Skorpion Szczur

Skorpion Szczur, czyli „Pożądam” i „Kieruję”

Jest to człowiek o ostrym języku, który doskonale wie gdzie wbić szpilę, żeby najbardziej bolało. Bywa sarkastyczny, złośliwy i szczery do bólu. To wszystko jednak tyczy się ludzi, którzy wyrządzili mu krzywdę lub zwyczajnie wyprowadzili go z równowagi. Wobec przyjaciół i tych, których kocha, potrafi być łagodny jak baranek i kochać bezwarunkowo całym swoim sercem.

Zobacz również te znaki osobno

Skorpion urodzony w roku Szczura ma silny charakter, który rzadko pozwala mu na łzy, poddawanie się czy wpadanie w czarną rozpacz. Świetnie radzi sobie ze wszystkimi problemami i konsekwentnie usuwa kłody, które życie nieraz rzuca mu pod nogi. Rzadko prosi kogokolwiek o wsparcie czy rady – jest bowiem bardzo samodzielny i uparty. Często osiąga więc osobiste sukcesy, które wynagradzają mu całą ciężką pracę.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Skorpion Szczur szybko zdobywa sympatię ludzi, ponieważ ma ogromne poczucie humoru, lubi się bawić, chętnie bierze udział w różnych formach zdrowej rywalizacji, jest inteligentny i wygadany. Ludzie cenią też jego dyskrecję i gotowość pomocy. Skorpion Szczur nie należy do domatorów ani ludzi przesadnie owładniętych chęcią zarobienia ogromnych pieniędzy. Żyje pełnią życia, nie patrząc za siebie ani też nie wybiegających specjalnie w przyszłość. Wie bowiem, że życie jest krótkie i trzeba wykorzystywać wszystko, co oferuje.

Miłość: Młody Skorpion Szczur często zmienia partnerów, lubi flirtować i świetnie się bawić. Starszy szuka natomiast kogoś, z kimś mógłby założyć dom i kochającą się rodzinę. Gdy trafi na odpowiednią osobę, z pewnością szybko zdecyduje się na wspólne zamieszkanie, a być może nawet ślub. Zakochany jest troskliwy, czuły i oddany, bywa jednak też strasznie zazdrosny. Gdy coś mu nie pasuje, potrafi zrobić awanturę na pół domu by za dziesięć minut zastanawiać się o co mu w zasadzie w ogóle chodziło. Trzeba więc przyznać, że nie sposób się z nim nudzić!

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Rakiem, Panną, Koziorożcem i Rybami urodzonymi w roku Wołu, Smoka i Małpy

Unikaj: Byków, Lwów i Wodników z roku Konia oraz Królika

Znane Skorpiony Szczury: Edyta Górniak, Zbigniew Herbert, książę Karol, Lorde, Diego Maradona, Krzysztof Materna, Katy Perry

  • ADD YOUR COMMENT