Waga Królik

Waga Królik, czyli „Porównuję” i „Wycofuję się”

Jest to człowiek mocno wierzący w wartości takie jak: miłość, przyjaźń, dobro, bezstronność, partnerstwo i porozumienie. Nie znosi się kłócić, nie uznaje przemocy, jest skromny, hojny, ma poczucie humoru i ogromny dystans do siebie samego. Nawet jeśli w swoim życiu osiągnie wielki sukces, woda sodowa nie uderza mu do głowy i nadal jest sobą, czyli człowiekiem o dobrym sercu.

Waga urodzona w roku Królika uwielbia otaczać się dobrymi ludźmi, pięknymi przedmiotami i oddanymi zwierzakami. Jest estetą, potrafiącym odsiać kicz od tego, co niezwykłe i eleganckie. Stawia na ponadczasowość oraz niezawodną jakość, wybiera więc rzeczy z górnej półki. Czasem potrafi odkładać miesiącami by w końcu kupić sobie wymarzone buty czy markowe perfumy. Nie jest jednak snobem i nie obnosi się z tym, co ma.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Waga Królik bywa jednak bardzo niezdecydowana. Lubi by ktoś, kogo lubi czy w kim widzi autorytet – podpowiedział jej co ma zrobić i nakierował na odpowiednie tory. Ma też problem z asertywnością i mówieniem otwarcie tego, co myśli. Czasem woli nawet skłamać niż sprawić komuś przykrość, rzadko też otwarcie kogokolwiek krytykuje. Z drugiej strony liczy na to samo, ponieważ wiele bierze sobie do serca i gdy ktoś powie jej coś niemiłego, potrafi rozpamiętywać to miesiącami, a nawet latami.

Miłość: Waga Królik kocha kochać. Co prawda potrafi żyć jako singiel jednak prawdziwe szczęście daje mu dopiero stały związek. Zakochany bardzo stara się by jego partner czuł się jak najlepiej – motywuje go, wspiera, pociesza i zapewnia o swoim uczuciu. Bywa nawet tak, że daje znacznie więcej niż otrzymuje w zamian, jednak nie jest to dla niego aż tak istotne. To wspaniały materiał na współmałżonka oraz rodzica!

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bliźniętami, Lwem, Strzelcem i Wodnikiem z roku Kozy, Psa i Świni

Unikaj: Barana Wołu, Raka Koguta i Koziorożca Szczura

Znane Wagi Króliki: Hilary Duff, Zac Efron, Janusz Gajos, Ralph Lauren, Roger Moore, Ryszard Rynkowski, Sting, Kate Winslet

  • ADD YOUR COMMENT