Panna Małpa

Panna Małpa, czyli „Analizuję” i „Przewiduję”

Jest to człowiek, którego bardzo łatwo lubić. Łączy w sobie bowiem cechy takie jak otwartość, uprzejmość, ogromne poczucie humoru i łatwość nawiązywania kontaktów. Jednocześnie jeśli trzeba, potrafi ciężko pracować i skupić się na obranym celu. Można mu zaufać, ponieważ jest dyskretny, obowiązkowy i rozsądny.

Zobacz również te znaki osobno

Panna urodzony w roku Małpy jest osobą, której nie imponuje czyjaś pozycja czy suma na koncie. Ją interesuje to, jaki człowiek jest i to w jaki sposób odnosi się do innych. Nie znosi ludzi zakłamanych, skupionych wyłącznie na sobie i obnoszących się z bogactwem. Sama jest skromna i pomocna, chętnie otacza się więc ludźmi podobnymi do siebie.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Panna Małpa potrafi doskonale wyczuwać emocje innych ludzi, dzięki czemu zazwyczaj szybko zauważa, że ktoś ma problemy. Jest empatyczna ale też nie wtrąca się na siłę jeśli czuje, że dana osoba nie chce pomocy. Jednocześnie bywa, że Panna Małpa sama potrzebując wsparcia, nie zwróci się o nie i będzie coraz bardziej pogrążać się w swoje troski. Mimo swojego bardzo dobrego serca, osoby spod tego znaku mają też niestety skłonność do nałogów oraz autodestrukcji.

Miłość: Panna Małpa zazwyczaj jest bardzo romantyczna i poważnie podchodzi do wszelkich spraw uczuciowych. Miłość oraz rodzina są dla niej najważniejszymi wartościami, dba więc o nie i bardzo je pielęgnuje. Zakochana jest wierna, troskliwa i wyrozumiała. Rzadko prowokuje kłótnie, a jeśli się już zdarzą, szybko je gasi i wyciąga rękę na zgodę. To wspaniały materiał zarówno na współmałżonka jak i rodzica!

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bykiem, Rakiem, Koziorożcem oraz Skorpionem urodzonymi w roku Szczura i Smoka

Unikaj: Strzelców Tygrysów, Strzelców Wołów, Bliźniąt Świń i Ryb Węży

Znane Panny Małpy: David Copperfield, Macaulay Culkin, Mira Kubasińska, Ryszard Riedel, Piotr Rubik, Barry White

  • ADD YOUR COMMENT