Skorpion Świnia

Skorpion Świnia, czyli „Tworzę” i „Obłaskawiam”

Jest to człowiek świetnie ubrany, piękny, ciekawy i inteligentny, a jednocześnie nieco tajemniczy. Nic więc dziwnego, że często spotyka się z zazdrością ze strony ludzi mniej hojnie obdarzonych. Ma też jednak wielu przyjaciół, którzy uwielbiają jego poczucie humoru i oryginalny styl bycia. Ciężko mu się bowiem oprzeć i nie zauważyć go w szarym tłumie ludzi.

Skorpion Świnia sporo mówi, często żartuje, jest głośny, śmiały i lubi grać pierwsze skrzypce. Dodatkowo jest niesamowicie ambitny i gotowy poświęcić wiele by spełnić marzenia. Jego pracowitość i przedsiębiorczość sprawiają, że raczej nie miewa większych finansowych problemów, nawet pomimo tego, że żyje bardzo konsumpcyjnie.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Skorpion urodzony w roku Świni jest człowiekiem uczciwym, który brzydzi się złodziejstwem i przemocą. Chętnie pomaga innym, choć jednocześnie nie daje się wykorzystywać. Ma nosa do ludzi i zazwyczaj doskonale wie kto jest w porządku, a kto chce go tylko wykorzystać. Jeśli chodzi o wady, to prawdę mówiąc opanowanie nie jest jego mocną stroną – często wybucha gniewem, krzyczy i wyżywa się na tych, którzy są akurat najbliżej.

Miłość: Skorpion z roku Świni jest w tej kwestii dość wymagający i raczej nie zakocha się w pierwszej, lepszej osobie. Lubi ludzi podobnie jak on sam – inteligentnych, zaradnych, charyzmatycznych i odważnie korzystających z życia. Zakochany jest wierny, troskliwy i czuły, bywa jednak bardzo zazdrosny. Jego skłonność do wybuchów gniewu, może więc niestety burzyć idyllę. Jeśli jednak nasz Skorpion trafi na mądrego partnera, ten z pewnością odnajdzie sposób na to by w przyjemny sposób pozbycie się jego nadmiaru energii.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Rakiem, Panną, Koziorożcem i Rybami z roku Kozy oraz Królika. Szczęście da Ci także Wodnik Królik oraz Waga Koń

Unikaj: Byków Węży, Lwów Węży, Byków Koni i Wodników Małp

Znane Skorpiony Świnie: Bryan Adams, Maria Antonina, Hillary Clinton, Alain Delon, Kazimierz Deyna, Kendall Jenner, Winona Ryder

  • ADD YOUR COMMENT