Baran Królik

Baran Królik, czyli „Jestem” i „Wycofuję się”

Osoba, na którą wpływają te dwa znaki jest przede wszystkim solidna, szlachetna, mądra i wrażliwa na sztukę. Ma doskonałe wyczucie, potrafi zachować się w każdej sytuacji i raczej trudno wyprowadzić ją z równowagi. Potrafi ciężko pracować na swój sukces i finansowe zabezpieczenie, zachowując przy tym duchową równowagę między tym, co materialne i niematerialne.

Baran Królik jest uczciwy i ma dobre serce. Niespecjalnie lubi kierować innymi, sam też ceni sobie swobodę działania i brak czyjegokolwiek nadzoru. Unika sytuacji konfliktowych, rzadko też krzyczy czy otwarcie kogoś krytykuje. Dzięki swojemu dobremu sercu, poczuciu humoru i sympatycznemu usposobieniu ma wielu przyjaciół, na których zawsze może liczyć.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

W domu Barana Królika znajdziemy z pewnością luksus i wygodne, nowoczesne rozwiązania. Lubi on bowiem rzeczy z wyższej półki i takie, których niezawodności może być pewny. Woli miesiącami odkładać na coś drogiego i markowego, niż kupować za grosze, słabej jakości badziewie.

Miłość: Baran Królik, podobnie jak w życiu codziennym, tak i w uczuciach nie lubi dominować i stawia na związek partnerski. Jest partnerem lojalnym i wiernym, miewa jednak problemy z mówieniem o swoich uczuciach. Trzeba długo pracować na jego zaufanie, jeśli się je jednak już zdobędzie, można być pewnym, że zyskało się bratnią duszę na całe życie.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z: Lwem Psem, Strzelcem Kozą, Wodnikiem Wężem oraz Bliźniakiem Kozą.

Unikaj: Raka Smoka, Koziorożca Tygrysa i Wagi Smoka

Znane Barany Króliki: papież Benedykt XVI, Tommy Hilfiger, Olga Lipińska, Tadeusz Mazowiecki, Beata Szydło, Quentin Tarantino

  • ADD YOUR COMMENT