Koziorożec Świnia

Koziorożec Świnia, czyli „Stosuję” i „Obłaskawiam”

Jest to osoba szanująca prawo, uczciwa, honorowa, odpowiedzialna, pilna i pracowita. Nie lubi nikogo zawodzić i bardzo zależy jej na akceptacji ze strony bliskiego jej środowiska. Dobrze dogaduje się z ludźmi, jest śmiała, szczera i charyzmatyczna. Nie lubi się kłócić choć czasem jej przekonanie o własnej wyższości, doprowadza do spięć.

Koziorożec, który przyszedł na świat w roku Świni najczęściej jest bardzo utalentowany, rozumie sztukę i docenia piękno. Chętnie uczestniczy w różnych wydarzeniach kulturalnych typu premiery, koncerty, wystawy czy warsztaty. Ma też wielu przyjaciół, z którymi co jakiś czas szaleje na imprezach lub dalekich wyjazdach.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Koziorożec Świnia jest ciekawski i bardzo inteligentny. Szybko uczy się nowych rzeczy, jest spostrzegawczy i potrafi wyciągać trafne wnioski. Momentalnie rozszyfrowuje ludzi, trudno więc go wykorzystać czy nim manipulować. Należy też dodać też, że jest niesamowicie uparty i mało elastyczny. Ciężko przekonać go więc do zmiany decyzji czy poglądów.

Miłość: Koziorożec z roku Świni potrafi kochać całym sercem i być bardzo oddany jednej osobie. Bywa jednak i tak, że chce ją mieć tylko dla siebie, a zazdrość i zaborczość wszystko niszczą. Jeśli jednak zakocha się w kimś, kto będzie potrafił mądrze walczyć z jego negatywnymi cechami, miłość ta z pewnością skończy się happy endem! Koziorożec Świnia może nie ma łatwego charakteru, jednak jego serce jest szczerozłote i bardzo dobre!

Połączenie: Dobrze dogadasz się z Bykiem, Lwem, Panną, Skorpionem i Rybami z roku Królika oraz Kozy

Unikaj: Raka Węża, Panny Węża, Barana Konia i Raka Konia

Znane Koziorożce Świnie: Artur Andrus, Bartosz Arłukowicz, John Carpenter, Paweł Domagała, Calvin Harris, Dawid Kwiatkowski, Jared Leto, Ricky Martin, Elvis Presley, Weronika Rosati

  • ADD YOUR COMMENT