Ryby Świnia

Ryby Świnia, czyli „Wierzę” i „Obłaskawiam”

Jest to osoba uczuciowa, wierząca w ludzi i mająca dobre serce. Charakteryzuje ją także wewnętrzny i zewnętrzny spokój, delikatność oraz takt, które pozwalają jej zawsze zachować się w odpowiedni sposób. Można pozazdrościć jej również cierpliwości, którą mogłaby obdzielić wszystkich, którzy ją otaczają. Ważny jest dla niej honor i uczciwość.

Ryba z roku Świni to raczej tradycjonalista, który nie goni za modą ani nowinkami technologicznymi. Potrafi cieszyć się małymi rzeczami, jest spontaniczny, a z jego twarzy rzadko schodzi uśmiech. Jego wadą jest lenistwo – niespecjalnie lubi bowiem się przepracowywać, męczyć czy po prostu robić coś na siłę.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Ryba Świnia ma skłonności do nałogów i przesadzania z używkami. Trudno mu odmówić sobie przyjemności, szczególnie gdy jest ona na wyciągnięcie ręki. Poza tym to mędrzec lubiący udzielać dobrych rad i komentujący wszystko, co go otacza. Lubi mówić, choć trzeba przyznać, że najczęściej ma rację. Czuć, że jest obdarzony intuicją oraz jakiegoś rodzaj wrodzoną dojrzałością oraz umiejętnością szybkiego analizowania ludzi i sytuacji.

Miłość: Ryby z roku Świni potrzebują miłości jak tlenu. W szczęśliwym związku czują się pewniej, bezpieczniej i po prostu lepiej niż w pojedynkę. To prawdziwe pieszczochy, zmysłowi kochankowie i czuli małżonkowie. Najczęściej na wspólną drogę wybierają ludzi, którzy jednocześnie są ich najlepszymi przyjaciółmi. Zrozumienie, zaufanie i lojalność, to podstawy ich związku. Ryba Świnia może czasem być kapryśna i wstać lewą nogą lecz stara się nie wywoływać niepotrzebnych kłótni. To świetny materiał na współmałżonka i rodzica!

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bykami, Rakami, Skorpionami, Wodnikami i Koziorożcami z roku Królika oraz Kozy. Szczęście da Ci również Rak Tygrys

Unikaj: Panien Węży, Strzelców Węży, Bliźniąt Koni i Strzelców Małp

Znane osoby spod znaku Ryby Świnia
  • Glenn Close
  • Roman Giertych
  • Taylor Hanson
  • Krzysztof Stelmaszczyk
  • Sławomir Zapała

Zobacz również osobną charakterystykę dla

ryby horoskop

  • ADD YOUR COMMENT