Rak Kogut

Rak Kogut, czyli „Czuję” i „Przezwyciężam”

Jest to człowiek bardzo uczuciowy, a jednocześnie drażliwy i pamiętliwy. Łatwo jest go zranić czy po prostu zdenerwować, szczególnie jeśli otwarcie się go krytykuje. Jego spojrzenie na świat i różne problemy jest dość subiektywne, ma więc też trudności z tym, by wczuć się w innych.

Zobacz również te znaki osobno

Jednocześnie Rak Kogut jest człowiekiem bardzo wytrwałym jeśli chodzi o jego pracę czy zainteresowania. Poświęca na nie długie godziny, a jeśli trzeba inwestuje w nie też kupę pieniędzy. Nie zrażają go niepowodzenia, wie bowiem że są przejściowe i jeśli tylko postara się jeszcze bardziej, bez trudu je pokona. Wierzy w siebie, naukę oraz swoją intuicję, która faktycznie – rzadko go zawodzi.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Rak urodzony w roku Koguta to człowiek bardzo zadbany, świetnie ubrany i potrafiący sprawić doskonałe pierwsze wrażenie. Lubi się bawić, imprezować, wypoczywać i spotykać z przyjaciółmi. Miewa jednak słabą wolę jeśli chodzi o używki i niezdrowe jedzenie. Mimo wszystko, bliscy uwielbiają jego poczucie humoru, szczerość, wewnętrzną dojrzałość oraz upór z jakim dąży do spełnienia swoich marzeń.

Miłość: Rak Kogut to człowiek, którego interesują wyłącznie związki trwałe i mające przyszłość. Marzy bowiem o kochającym współmałżonku, zdrowych dzieciach, pięknym domu i oddanym czworonogu. W tej kwestii jest tradycjonalistą, zdającym sobie sprawę z potrzeby podziału obowiązków i nie migającym się od wypełniania tych, które zostaną przydzielone właśnie jemu. To partner wierny, troskliwy i lojalny. Czasem wybuchnie, jednak komu nie zdarza się od czasu do czasu dać upust swoim emocjom?

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bykiem Koniem, Bykiem Wężem oraz Panną, Skorpionem i Rybami urodzonymi w roku Smoka lub Węża

Unikaj: Strzelców, Wag i Koziorożców Królików oraz Wag Kogutów

Znane Raki Koguty: Ariana Grande, Jarosław Jakimowicz, Dean Koontz, Zenon Martyniuk, Maciej Miecznikowski, Krzysztof Respondek, Michalina Wisłocka

  • ADD YOUR COMMENT