Waga Smok

Waga Smok, czyli „Porównuję” i „Przewodniczę”

Jest to człowiek, którego chyba nie da się nie lubić – uśmiechnięty, towarzyski, pomocny, serdeczny i pełen pozytywnej energii. Dużo mówi, żartuje, opowiada i radzi, choć potrafi także słuchać. Przyjaźń, lojalność i honor są dla niego bardzo ważnymi wartościami, których nie porzuca nawet w obliczu problemów, zagrożenia czy kłótni.

Zobacz również te znaki osobno

Waga urodzona w roku Smoka ma ogromne predyspozycje do tego by osiągnąć w życiu sukces. Potrafi ciężko pracować, jest obowiązkowa, zaangażowana, przewidująca i niezwykle inteligentna. Świetnie zna się też na ludziach i potrafi korzystać z intratnych znajomości. Szybko zyskuje zaufanie innych, ponieważ jeśli tylko chce, potrafi zrobić doskonałe pierwsze wrażenie.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Waga Smok ma łatwość w tworzeniu różnych rzeczy. Jej kreatywność, wyobraźnia oraz indywidualizm sprawiają, że niejednokrotnie wpada na rozwiązania, o których nie pomyśleliby inni ludzie. Jest raczej realistą, choć bywa, że zamiast rozumu, słucha swojej intuicji, która zazwyczaj świetnie jej podpowiada.

Miłość: Waga Smok kocha być w związku, więc z pewnością nim znajdzie partnera swoich marzeń – kilka razy porządnie się sparzy. Lubi być adorowana, komplementowana, pieszczona i zapewniana o miłości. Sama jest partnerem oddanym, wiernym i troskliwym, trzeba jednak pamiętać, że w połowie jest Smokiem, który czasem potrafi nieźle się wkurzyć. Można udobruchać ją jednak dość szybko dobrym słowem, czułym gestem, prezentem czy pysznym jedzeniem. Tego ostatniego bowiem nigdy sobie nie odmówi!

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bliźniakiem, Lwem, Strzelcem i Wodnikiem urodzonymi w roku Szczura, Małpy oraz Koguta

Unikaj: Raka Królika, Raka Psa, Raka Bawoła i Koziorożca Królika

Znane Wagi Smoki: Alan Andersz, John Lennon, Sharon Osbourne, Władimir Putin, Alicia Silverstone

  • ADD YOUR COMMENT