Waga Małpa

Waga Małpa, czyli „Porównuję” i „Przewiduję”

Jest to osoba bardzo otwarta, tolerancyjna, elastyczna, wyrozumiała i ujmująca. Nigdy nie ocenia nikogo z góry, potrafi wczuć się w sytuację drugiego człowieka, chętnie pomaga, wspiera i pociesza. Zawsze wie co powiedzieć, by wywołać u kogoś uśmiech. Stara się żyć tak, by móc popatrzeć w lustro i stwierdzić, że jest dobrą osobą. Nie toleruje przemocy ani wszelkich form znęcania się nad słabszymi.

Waga urodzona w roku Małpy zdecydowanie jest też wygadana, spostrzegawcza, elokwentna i dowcipna. Zazwyczaj to właśnie wypowiadane przez nią słowa, są tym co toruje jej w życiu drogę i sprawia, że odnosi sukcesy. Mimo upływu lat, ma w sobie dziecięcą radość i ciekawość świata, które pozwalają jej cieszyć się małymi rzeczami.

Waga Małpa, mimo że często kreuje się na osobę silną i odporną psychicznie, wewnątrz jest wrażliwa i krucha. Może popadać w różne nałogi, szczególnie jeśli coś w jej życiu chwilowo się nie układa. Dobrze by miała wówczas przy swoim boku kogoś, kto w razie potrzeby będzie w stanie nią potrząsnąć i przywołać do porządku.

Miłość: Waga Małpa jest romantyczna, sentymentalna i bardzo przywiązuje się do osoby, którą kocha. Potrzebuje więc dużo uwagi, zapewnień o miłości, wsparcia i czułości. Sama jest partnerką zmysłową, oddaną i niekłótliwą. Jeśli zajdzie taka potrzeba, pójdzie w ogień za tym, kogo kocha. Świetnie sprawdzi się zarówno w roli współmałżonka jak i rodzica.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bliźniętami, Lwem, Strzelcem i Wodnikiem urodzonymi w roku Smoka oraz Szczura

Unikaj: Barana Konia, Raka Konia, Raka Świni i Koziorożca Woła

Znane Wagi Małpy: Michael Douglas, Hugh Jackman, Theresa May, Will Smith

  • ADD YOUR COMMENT