Baran Małpa

Baran Małpa, czyli „Jestem” i „Przewiduję”

Baran urodzony w roku Małpy jest uroczy i czarujący. Odważnie i pewnie idzie przed siebie, a po drodze poznaje nowych ludzi, obserwuje, doświadcza, uczy się i kolekcjonuje wspomnienia. Ma mnóstwo energii i siły, trudno więc go zmęczyć czy zniechęcić. Jest uparty, ambitny i potrafi mądrze kierować innymi ludźmi.

To ludzie szczerzy, prostolinijni i oddani. Wspaniale mieć ich w gronie swoich przyjaciół, ponieważ bez trudu rozkręcają każdą imprezę, a jednocześnie umieją słuchać, działać bezinteresownie i potrafią wczuć się w drugą osobę. Można powierzyć im każdy sekret, mając pewność, że nie przekażą go dalej.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Lubią rozwijać swoje zainteresowania, a na hobby zazwyczaj poświęcają mnóstwo czasu i pieniędzy. Są ambitni, jednak do celu nigdy nie idą po trupach. Mają wyczucie, dobrze wiedzą, co można powiedzieć, a co lepiej przemilczeć i nigdy świadomie nie krzywdzą.

Miłość: Dążą do długotrwałych, szczęśliwych związków, opartych na zaufaniu i miłości. Mimo iż mają powodzenie, nie wykorzystują go gdy są już prawdziwie zakochane. Zdrady czy flirty na boku całkowicie nie są w ich stylu, partnerzy mogą być więc o nich całkowicie spokojni. Z drugiej strony, Barany Małpy uwielbiają przebywać wśród ludzi i często spędzają wolny czas poza domem. Czasem potrzebują porządnie zaszaleć i rzucić się w wir imprezowania. Partner musi więc pamiętać by w odpowiednim momencie przypomnieć im o rzeczywistości i obowiązkach.

Połączenie: Dobrze dogadasz się z Lwem Smokiem, Lwem Szczurem, Bliźniakiem Szczurem i Wodnikiem Smokiem

Unikaj: Koziorożców Tygrysów, Raków Świń i Wag Wężów

Znane Barany Małpy: Joanna Chmielewska, Tomasz Ciachorowski, Amy Diamond, Céline Dion, Wojtek Mecwaldowski, Diana Ross

  • ADD YOUR COMMENT