Koziorożec Królik

Koziorożec Królik, czyli „Stosuję” i „Wycofuję się”

Jest to osoba spokojna, harmonijna, dobrze zorganizowana i ambitna. Powoli lecz skutecznie dąży do spełnienia swoich marzeń. Nie chwali się nadmiernie swoimi osiągnięciami i nie ma potrzeby na siłę imponować innym. Niemniej jednak jest bardzo towarzyska i lubi spędzać czas z przyjaciółmi. Od wielkich imprez czy głośnych dyskotek, woli jednak kameralne spotkania przy winie lub wspólne wypady za miasto.

Koziorożec, który przyszedł na świat w roku Królika nie lubi nadmiernie ryzykować. Jest poukładany, ostrożny, a na to co robi ma zawsze jakiś plan. Może na pierwszy rzut oka nie wygląda na kogoś silnego psychicznie, są to jednak tylko pozory. Koziorożec Królik świetnie radzi sobie bowiem z wszelkimi potknięciami i rzadko popada w depresję czy marazm. Lubi wygodę i lepiej czuje się mając porządne zabezpieczenie finansowe.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Koziorożec Królik ma poczucie humoru i potrafi śmiać się z samego siebie. Ma ku temu nieraz okazje, ponieważ przez wrodzoną szczerość, czasem walnie jakąś gafę. Przedstawiciele tego zodiakalnego połączenia najczęściej nie mają żadnych manualnych zdolności, świetnie jednak odnajdują się w aktorstwie, finansach, sporcie, nauce i polityce.

Miłość: Koziorożec z roku Królika to pieszczoch jakich mało, choć uczucia woli okazywać gdy jest z ukochaną osobą sam na sam. Jako partner jest wyrozumiały, troskliwy, rodzinny, oddany i ciepły. Nie wywołuje bezsensownych kłótni, a jeśli jakieś konflikty już się pojawią, pierwszy wyciąga rękę na zgodę. Potrafi być romantyczny, lubi robić niespodzianki i sprawiać drugiej połówce radość. Wybaczy wszystko poza zdradą i ciągnącym się latami kłamstwem.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bykiem, Lwem, Panną, Skorpionem i Rybami z roku Psa, Świni oraz Kozy

Unikaj: Bliźniąt, Raka i Wagi z roku Koguta, a także Szczura

Znane Koziorożce Króliki: Tomasz Bagiński, Marek Belka, Nicolas Cage, Lars Urlich, Tiger Woods

  • ADD YOUR COMMENT