Panna Wąż

Panna Wąż, czyli „Analizuję” i „Odczuwam”

Jest to człowiek dobrze zorganizowany, uporządkowany i doskonale wiedzący czego chce od życia. Poza zdrowym rozsądkiem oraz inteligencją, ma także świetnie rozwiniętą intuicję, która podpowiada mu w którą stronę podążać, a z czym dać sobie spokój. Potrafi myśleć analitycznie, wierzy w naukę oraz jej postęp i doskonale rozumie wszelkie problemy techniczne. Najczęściej jest to konkretny umysł ścisły, nie tracący czasu ani energii na bujanie w obłokach.

Panna Wąż ma w sobie jednak też wielkie pokłady ciepła i zrozumienia. Chętnie przebywa wśród ludzi, nie odmawia sobie spotkań towarzyskich, imprez ani wycieczek. Jest tolerancyjna i nie krytykuje otwarcie nikogo, kto wyznawałby inny światopogląd, kulturę czy wiarę. Tego samego oczekuje jednak w zamian. Nie lubi gdy ktoś wtrąca się w jej sprawy lub wytyka błędy.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Panna urodzona w roku Węża, bez względu na płeć bardzo długo zachowuje młodzieńczy urok i energię. Jest zadbana, świetnie ubrana i elegancka. Zawsze stawia na klasykę i ponadczasowość, nie goniąc za chwilową modą. Cechuje ją także ciekawość świata, która każe jej bezustannie go zgłębiać i poznawać na nowo. Jest świetnym kompanem dla ludzi, którzy podobnie jak ona kochają życie i nie znoszą stać dłużej w miejscu.

Miłość: Panna Wąż nigdy nie narzeka na brak zainteresowania i trzeba przyznać, że nieraz z niego korzysta. Lubi być adorowana i komplementowana, sama także doskonale wie jak zawrócić w głowie. Zdarza się jednak, że namiętność, która jednego dnia nią targa, następnego przeradza się w zwykłe koleżeństwo, a Panna Wąż już rozgląda się za nowym kochaniem. Gdy jednak naprawdę się zakocha, staje się opiekuńcza, troskliwa i zrobi wszystko by jej wybranek czuł się przy niej szczęśliwy.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bykiem, Skorpionem i Koziorożcem Wołem oraz Kogutem

Unikaj: Bliźniaków Małp oraz wszystkich przedstawicieli Świń

Znane Panny Węże: Jasir Arafat, Avicii, Stan Borys, Greta Garbo, Mirosław Hermaszewski, Rudi Schuberth, Grażyna Szapołowska, Shania Twain

  • ADD YOUR COMMENT