Lew Szczur

Lew Szczur, czyli „Pożądam” i „Kieruję”

Jest to człowiek, który doskonale dysponuje swoim czasem, jest zorganizowany, energiczny i zdyscyplinowany. Nawet mimo napiętego grafiku, zawsze znajdzie czas na pogawędkę z przyjacielem, zrobienie zakupów, pójście na siłownię, pooglądanie ukochanego serialu czy dokończenie książki, którą zaczął kilka dni temu. Niejedna osoba zazdrości mu tej umiejętności życia na pełnych obrotach, z jednoczesnym czerpaniem z tego ogromnej radości i satysfakcji.

Lew urodzony w roku Szczura uwielbia być w centrum uwagi i dawać ludziom powody do szczęścia. Potrafi rozśmieszyć, pomóc, pocieszyć i doradzić. Zazwyczaj jest tam, gdzie go potrzebują, a jeśli tak nie jest, rzuca wszystko i biegnie na pomoc. Ma też ogromną łatwość w zarabianiu pieniędzy. Co prawda, od ciężkiej, fizycznej pracy woli tworzyć, kreować, wymyślać i spełniać się artystycznie jednak to jest właśnie jego bajka, która poza korzyściami finansowymi daje mu też powody do dumy.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Lew Szczur nie znosi niepewności i wszelkiej losowości. Zawsze musi mieć rękę na pulsie i decydować o tym, co dzieje się na około niego. Jeśli tak nie jest, wpada w szał, a wkurzony Lew Szczur to prawdziwe tsunami. Nie potrafi tłumić swoich uczuć, więc bardzo szybko można zorientować się, że coś poszło nie po jego myśli.

Miłość: Lew Szczur z pewnością nie zakocha się w byle kim! Jego uwagę zwracają tylko ludzie, podobnie jak on – piękni, zadbani, inteligentni, ciekawi i mający coś do powiedzenia. Jako partner jest stały w uczuciach, troskliwy, temperamentny, a nawet romantyczny! Lubi wspólne wyjazdy, kolacje w restauracjach, wypady do kina i spacery letnią porą. Raczej nie da sobą kierować i nie będzie słuchał rozkazów. Droga do niego prowadzi tylko przez spokój, prośby, grzeczność i ogromną cierpliwość.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bliźniętami, Wagami, Koziorożcami i Strzelcami z roku Wołu i Smoka

Unikaj: Byków, Skorpionów i Wodników Koni

Znane Lwy Szczury: Ben Affleck, Antonio Banderas, David Duchovny, Geri Halliwell, Sean Penn, Robert Plant, Robert Redford, Jean Reno, Yves Saint Laurent, Justyna Steczkowska, Marta Żmuda-Trzebiatowska

  • ADD YOUR COMMENT