Waga Wąż

Waga Wąż, czyli „Porównuję” i „Odczuwam”

Jest to człowiek niezwykle magnetyczny, uwodzicielski i przyciągający. Ma w sobie pewnego rodzaju tajemnicę, którą chce się odkryć, nie będzie to jednak dane każdemu. Sam potrafi kierować innymi za pomocą uczuć, wyczuwa bowiem świetnie czego się od niego oczekuje. Czasem przybiera maski, które mają schować jego słabości i wady. Wewnątrz jest wrażliwy jednak ta skorupa człowieka silnego i niezależnego, czasem bardzo dobrze to ukrywa.

Waga urodzona w roku Węża uwielbia wszelkiego rodzaju przyjemności. Nie znosi się przepracowywać i zdecydowanie nie należy do ludzi, którzy przesadnie przejmowaliby się swoimi niepowodzeniami. Rzadko patrzy za siebie, wierząc natomiast w to, że los jej sprzyja i w końcu wszystko dobrze się skończy. Faktycznie ma sporo szczęścia oraz uroku, który pomaga jej zawsze spaść na cztery łapy.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Waga Wąż jest też altruistą, który chętnie pomaga, wspiera, daje się wygadać i ociera łzy. Należy jednak pamiętać, że jest taki tylko w stosunku do tych, którzy w jego mniemaniu na to zasługują. Ludzi traktuje bowiem z wzajemnością i jeśli ktoś zajdzie mu za skórę, potrafi być mściwy i mocno nieprzyjemny.

Miłość: Waga Wąż lubi dominować w związku, na partnera wybierze więc pewnie kogoś o słabszym charakterze. Zakochany jest bardzo troskliwy, lojalny i zmysłowy, choć bywa też zazdrosny. Są rzeczy, których nigdy nie wybaczy i należy do nich między innymi zdrada. Czasem wszczyna bezsensowne kłótnie, które wynikają z jego uporu jednak mądry partner z pewnością znajdzie sposób na to jak szybko je załagodzić. Waga Wąż najczęściej świetnie gotuje i ma zmysł dekoratorski.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bliźniakiem, Lwem, Strzelcem i Wodnikiem urodzonymi w roku Koguta lub Wołu

Unikaj: Baranów Małp, Koziorożców Małp, Raków Świń i Raków Tygrysów

Znane Wagi Węże: Mahatma Gandhi, Grzegorz Markowski, Jerzy Owsiak

  • ADD YOUR COMMENT