Koziorożec Wąż

Koziorożec Wąż, czyli „Stosuję” i „Odczuwam”

Jest to człowiek twardo stąpający po ziemi, konkretny i praktyczny. Rzadko okazuje strach czy słabość, a przez życie idzie z wysoko podniesioną głową. Najbardziej ufa sobie samemu i uważa siebie za kogoś lepszego od innych, nieraz klnąc pod nosem na ludzką niefrasobliwość, naiwność czy wręcz głupotę. W większości przypadków przedstawiciele tej kombinacji znaków są magnetyczni i mimo swojego trudnego charakteru, bardzo przyciągają do siebie innych.

Koziorożec, który przyszedł na świat w roku Węża poświęca wiele uwagi swojemu wyglądowi i kondycji – zawsze zadbany, pachnący i świetnie ubrany. Nie spotkasz go w poplamionym i naciągniętym dresie nawet jeśli jest sam w domu czy spędza weekend z przyjaciółmi na campingu. Należy wspomnieć także o jego inteligencji, którą najczęściej przewyższa wszystkich ludzi go otaczających. Szybko się uczy, jest elokwentny i momentalnie kojarzy fakty.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Koziorożec Wąż jest dzieckiem szczęścia, któremu wiele przychodzi z niespotykaną łatwością. Nieraz jest w odpowiednim miejscu oraz czasie i zna ludzi, którzy mogą mu pomóc. Dodatkowo ma świetną intuicję, która czasem zakrawa wręcz na jakiś nadprzyrodzony dar. Lubi pieniądze ale nie potrafi oszczędzać, żyje bardzo konsumpcyjnie nie szczędząc sobie i swoim bliskim prezentów, wycieczek czy imprez.

Miłość: Koziorożec Wąż uwielbia być zakochany. Flirty, pieszczoty oraz romantyczne uniesienia są właśnie tym, co sprawia mu ogromną satysfakcję i daje porządny zastrzyk energii. Najczęściej wybiera sobie partnera, który będzie od niego nieco słabszy psychicznie by spokojnie móc zająć pozycję dominującą. Zakochany jest jednak bardzo opiekuńczy, lojalny i czuły. Nigdy nie da nikomu skrzywdzić swojej drugiej połówki i sam robi wszystko by niczym jej nie urazić. Są jednak dni gdy wstaje lewą nogą i wyżywa się na osobie, która jest najbliżej. Trzeba jednak przyznać, że zdarza się to czasem niemal każdemu z nas więc można mu to wybaczyć.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bykiem, Lwem, Panną, Skorpionem i Rybami urodzonymi w roku Wołu oraz Koguta. Szczęście da Ci także Lew Smok i Lew Małpa

Unikaj: Raków Świń, Wag Świń, Bliźniąt Tygrysów i Baranów Kogutów

Znane Koziorożce Węże: Muhammad Ali, Stephen Hawking, Martin Luther King, Krzysztof Klenczon, Sergio Leone, Edgar Allan Poe, Mao Zedong

  • ADD YOUR COMMENT