Waga Koza

Waga Koza, czyli „Porównuję” i „Zależę”

Jest to człowiek niezdecydowany i bardzo podatny na wszelkie otaczające go bodźce. Skacze z tematu na temat, łatwo się rozprasza, a jego pomysły na samego siebie zmieniają się jak mozaiki w kalejdoskopie. Stale coś analizuje, porównuje, ocenia i… dalej jest niezadowolony! Bardzo trudno mu dogodzić i wpłynąć na to, by w końcu dokończył to, co zaczął.

Waga urodzona w roku Kozy ma bardzo małą wiarę w samego siebie, co jest oczywistym błędem. Jest bowiem osobą niezwykle inteligentną, spostrzegawczą, kreatywną i pomysłową. Czasem wystarczy więc odrobina zachęty, kilka dobrych rad oraz zmotywowanie by osiągnęła rzeczy naprawdę wielkie!

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Waga Koza jest też osobą wrażliwą, która bardzo dużo bierze sobie do serca. Gdy ktoś zwróci jej uwagę, potrafi analizować to tygodniami, miesiącami, a nawet i latami! Rzadko odwdzięcza się jednak tym samym, ponieważ nie lubi konfrontacji. Mimo wszystko jej urok osobisty sprawia, że ma naokoło siebie zazwyczaj wielu przyjaciół, na których może liczyć w każdej sytuacji.

Miłość: Zazwyczaj miłość, to jest właśnie to, co Wadze Kozie świetnie się udaje. Ma bowiem szczęście w tej dziedzinie i zazwyczaj szybko odnajduje miłość swojego życia. Zakochana jest bardzo opiekuńcza, czuła, zmysłowa i lojalna. Wspiera partnera na każdym kroku i śmiało pokazuje światu, że są zespołem. Lubi ludzi nietuzinkowych, nieco tajemniczych i takich, których można odkrywać latami. Pewnie więc właśnie kogoś takiego wybierze na współmałżonka.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bliźniętami, Lwem, Strzelcem oraz Wodnikiem z roku Królika i Konia

Unikaj: Baranów, Raków i Koziorożców Psów oraz Wołów

Znane Wagi Kozy: Ewa Błaszczyk, Toni Braxton, Piotr Cugowski, Urszula Dudziak, Lech Wałęsa

  • ADD YOUR COMMENT