Bliźnięta Szczur

Bliźnięta Szczur, czyli „Myślę” i „Kieruję”

Jest to osoba bardzo niezależna i potrzebująca wolności. Nie da się jej zamknąć w złotej klatce lub nakazać, że ma w konkretny sposób pokierować swoim życiem. Zawsze bowiem znajdzie sposób na to, by uwolnić się z kajdan i uciec. Bliźnięta urodzone w roku Szczura są też bardzo towarzyskie, uśmiechnięte, spontaniczne i potrafią na maksa korzystać z życia.

Zobacz również te znaki osobno

Bliźniak Szczur jest ciekawski, otwarty i tolerancyjny. Nie potrafi zrozumieć tych, którzy agresywnie krytykują ludzi mających inne zdanie. Sam lubi dyskutować jednak nigdy w taki sposób, by krzywdzić drugiego człowieka. Jego cechy charakteru zapewniają mu zawsze wielu przyjaciół, na których może polegać i z którymi uwielbia się spotykać.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Wadą ludzi spod tych znaków jest jednak niezdecydowanie, które czasem spowalnia ich działanie lub sprawia, że wręcz stają w miejscu. Z jednej strony Bliźniak Szczur nie znosi gdy ktoś mu mówi co ma robić, z drugiej jednak czasem przydałoby mu się posłuchać tego, co mają do powiedzenia jego najbliżsi. Może wówczas byłoby mu łatwiej podjąć ważne decyzje?

Miłość: Bliźniak Szczur potrafi uwodzić, choć czasem nie zdaje sobie nawet sprawy z tego, że to robi. Ma w sobie bowiem jakąś taką naturalną moc przyciągania ludzi, którzy chcą zgłębić jego tajemnice. Jest ufny, przez co nieraz musi mierzyć się z ogromnymi rozczarowaniami, zawsze jednak wierzy w miłość i jej moc. Wobec partnera z pewnością będzie czuły, troskliwy i wyrozumiały. Czasem lubi tak dla zasady się poprzekomarzać i trochę podokuczać jednak kocha całym sobą i poszedłby w ogień za miłością swojego życia.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Baranami, Lwami, Wagami i Wodnikami urodzonymi w roku Smoka, Małpy lub Królika

Unikaj: Panny, Skorpiona i Strzelca Królika

Znane Bliźnięta Szczury: George Bush, Majka Jeżowska, Alicja Majewska, Janusz Weiss, Michał Żebrowski

  • ADD YOUR COMMENT