Baran Smok

Baran Smok, czyli „Jestem” i „Przewodniczę”

Ten człowiek to prawdziwa mieszanka wybuchowa. Łączy w sobie energię, przebojowość, przedsiębiorczość i silną wolę. Jeśli bardzo chce coś osiągnąć, to nikt ani nic go nie powstrzyma. Ludzie bardzo lubią przebywać w jego towarzystwie, ponieważ potrafi się bawić, lubi prowadzić ciekawe rozmowy i ma niebanalne poczucie humoru.

Zazwyczaj Barany Smoki są też bardzo pociągające, urocze i zadbane. Jak magnes przyciągają płeć przeciwną, a sztukę flirtu i uwodzenia mają opanowaną do perfekcji. Doskonale znają swoje mocne strony i chętnie pracują nad tymi słabszymi. Szybko się uczą i mają doskonałą pamięć.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Baran Smok wewnątrz jest wrażliwy, chętnie pomaga innym i potrafi dzielić się tym, co ma. W życiu kieruje się intuicją, co najczęściej wychodzi mu na dobre. Czasem bywa jednak nazbyt pewny siebie, co może drażnić niektóre osoby z jego otoczenia.

Miłość: Baran Smok to doskonały kochanek, który nie daje o sobie zapomnieć. Jeśli chce zdobyć czyjeś serce, to nie spocznie, póki mu się to nie uda. Zakochany jest oddany, chce zapewnić swojej drugiej połówce szczęście, dostatek i dobrą zabawę. Jedno jest więc pewne – nie da się przy nim nudzić!

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bliźniakiem Szczurem, Strzelcem Szczurem , Lwem Szczurem i Wodnikiem Małpą

Unikaj: Raka Psa, Koziorożca Woła i Wagi Psa

Znane Barany Smoki: Robert Biedroń, Russell Crowe, Jessie J, Marek Kamiński, Steven Seagal, Reese Witherspoon

  • ADD YOUR COMMENT