Rak Świnia

Rak Świnia, czyli „Czuję” i „Obłaskawiam”

Jest to człowiek wewnętrznie spójny, harmonijny, spokojny i opanowany. Jednocześnie bardzo lubi stawiać na swoim, choć nie w taki sposób by krzywdzić po drodze innych. On po prostu pracuje i działa bardzo metodycznie, mądrze i konkretnie. Jeśli natrafia na problemy, zatrzymuje się, obmyśla plan naprawczy i zakasuje rękawy by złożyć do kupy, to co się rozpadło.

Rak urodzony w roku Świni to domator, który kocha luksus i wygodę. Dąży do tego, by jego dom był piękny i funkcjonalny, wybiera świetnie płatne zawody i potrafi działać tak, by odnieść jak najwięcej korzyści. Nie jest przy tym jednak snobem czy egoistą, wprost przeciwnie – nie ma problemu z tym, by dzielić się tym co ma, pilnuje przy tym jednak by nikt nim nie manipulował i nadmiernie go nie wykorzystywał.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Rak Świnia uwielbia się bawić ale w razie potrzeby, umie też być stanowczy i odmówić sobie przyjemności. Czasem na pierwszy rzut oka wydaje się nieco surowy ale w głębi duszy jest wesołym, towarzyskim i wielkodusznym człowiekiem, który w stosunku do bliskich ma serce na dłoni. Chce też zmienić świat na lepsze jednak w pewnym momencie odbija się od ściany i stwierdza, że sam nie da rady.

Miłość: Rak Świnia doskonale radzi sobie jako singiel jednak udany związek wyciąga z niego, to co najlepsze i daje mu jeszcze więcej siły. Lubi gdy partner nieco mu nadskakuje, robi niespodzianki, zapewnia o swoim uczuciu i tworzy romantyczny nastrój. Sam czasem też na to wpadnie, nie jest to jednak jego domeną. Może zdarzać mu się zapominać o urodzinach czy rocznicach, ponieważ jest mało drobiazgowy, jednak kocha i to całym swoim sercem.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bykiem Tygrysem, Bykiem Szczurem, Panną Królikiem, Skorpionem Królikiem, Rybą Królikiem oraz Rybą Kozą

Unikaj: Strzelca Małpy, Wagi Małpy, Wagi Węża i Koziorożca Koguta

Znane Raki Świnie: Cleo, Cheryl Cole, Tomasz Karolak, Piotr Kraśko, Liroy, Brian May, Czesław Miłosz, Carlos Santana, Karol Strasburger, Wisława Szymborska

  • ADD YOUR COMMENT