Wodnik Szczur

Wodnik Szczur, czyli „Wiem” i „Kieruję”

To prawdziwy indywidualista, który zawsze chadza własnymi ścieżkami, nie przejmując się konwenansami i tym, co wypada, a co nie. Nierzadko interesują go sprawy nadprzyrodzone, dziwne czy niepokojące lecz nie jest uważany za dziwaka. Jego wesołe usposobienie i magnetyzm przyciągają do niego ludzi i sprawiają, że jest bardzo lubiany.

Wodnik, który urodził się w roku Szczura poszukuje przygód, bawi się, poznaje świat i ciągle uczy się czegoś nowego. Lubi nowe technologie, spędza sporo czasu w Internecie i zawsze pierwszy wie co, gdzie i kiedy. Jest osobą tolerancyjną, którą brzydzi przemoc oraz agresja. Potrafi działać bezinteresownie i nieraz angażuje się w różne akcje charytatywne.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Wodnik Szczur ma skłonności do nałogów, roztargnienia i braku odpowiedzialności. Trudno mu też doprowadzać do końca projekty, które rozpoczął. Mimo wszystko jest osobą o dobrym sercu, wrażliwą, kreatywną i potrafiącą docenić piękno. Nieustannie kreuje otaczającą go rzeczywistość i stara się sprawić by była lepsza, piękniejszą, bardziej barwna i ciekawa.

Miłość: Wodnik Szczur wewnętrznie jest kruchy i bardzo przeżywa wszelkie miłosne rozczarowania. Ze względu na swoją kochliwość i skłonność do brnięcia w niezdrowe związki, wiele razy odczuje zawód nim pozna tą odpowiednią osobę. Szczęśliwie zakochany, ma poczucie spełnienia i odkłada na bok szaleństwa. Potrafi być ciepły, romantyczny i oddany jednej osobie. Jest też świetnym kochankiem, dla którego nie ma tematów tabu.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bliźniętami, Wagą i Strzelcem z roku Wołu oraz Smoka. Szczęście da Ci także Baran, Waga i Strzelec urodzony w roku Małpy

Unikaj: Lwów Królików, Skorpionów Kogutów, Byków Koni i Lwów Koni

Znane Wodniki Szczury: Billie Joe Armstrong, Marian Brandys, Anna German, Benny Hill, Roman Kostrzewski, Rafał Maserak, Wolfgang Amadeusz Mozart, Jackson Pollock, Dorota „Doda” Rabczewska, Cristiano Ronaldo

  • ADD YOUR COMMENT