Wodnik Smok

Wodnik Smok, czyli „Wiem” i „Przewodniczę”

Jest to człowiek bardzo oryginalny i wyróżniający się z tłumu. Z jednej strony pragnie niezależności, z drugiej natomiast jest towarzyski i nie wyobraża sobie życia na bezludnej wyspie. Czasem ma dni, które woli spędzić w całkowitej samotności, a innym razem wręcz nie może doczekać się imprezy i obdzwaniając wszystkich przyjaciół – organizuje ją w kilka kwadransów.

Zobacz również te znaki osobno

Wodnik, który przyszedł na świat w roku Smoka wie wszystko najlepiej choć nie obnosi się z tą informacją. Inni sądzą wręcz, że jest skromny, podczas gdy on klnie pod nosem na głupotę co poniektórych ludzi napotkanych na swojej drodze. Dodatkowo jest to urodzony dyplomata, który zawsze potrafi wszystko przedstawić w lepszym świetle, uspokoić i pocieszyć.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Wodnik Smok nie lubi tracić kontroli nad własnym życiem i sytuacjami, w których się znajduje. Woli mieć wszystko zaplanowane, rozpisane i dopięte na ostatni guzik. Rzadko działa spontanicznie, no chyba że dotyczy to zakupów, imprez lub jedzenia. Są to bowiem jego ogromne słabości, nad którymi najczęściej kompletnie nie ma kontroli.

Miłość: Wodnik Smok lubi obierać pozycję delikatnie dominującą, na partnera wybiera więc zazwyczaj kogoś równego sobie lub nieco słabszego. Zakochany jest jednak wierny, bardzo lojalny, troskliwy i czuły. Potrafi być romantyczny, chętnie robi niespodzianki czy prezenty. Lubi czystość i nie ma problemów z jej utrzymaniem. Zazwyczaj ma też świetne wyczucie smaku i zdolności kulinarne! Nie powinien jednak prowadzić domowego budżetu, ponieważ to raczej pewne, że roztrwoni go w przeciągu kilku chwil na swoje hobby, nowe gadżety, kosmetyki lub ciuchy.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Baranem, Bliźniakiem i Strzelcem z roku Tygrysa i Małpy. Szczęście da Ci także Strzelec Szczur i Baran Kogut

Unikaj: Byków, Lwów i Skorpionów urodzonych w roku Psa, a także Byka Małpy

Znane Wodniki Smoki: Plácido Domingo, Mariusz Pudzianowski, Shakira, Piotr „Vienio” Więcławski, Marcelina Zawadzka

  • ADD YOUR COMMENT