Lew Wąż

Lew Wąż, czyli „Pożądam” i „Odczuwam”

Jest to człowiek, który bardzo szybko zyskuje dojrzałość, siłę i pewien rodzaj mądrości. Jest świadomy, lubi tworzyć, nadzorować i udzielać rad. By dostrzec wszystkie te cechy, trzeba go jednak dobrze poznać. Nie jest bowiem kimś, z kogo można by było czytać jak z otwartej księgi. Miewa swoje małe sekrety i nie otwiera się przed każdym. By się zaprzyjaźnić potrzebuje sporo czasu, a i tak ostatecznie nie każdemu będzie dane zostać jego bratnią duszą.

Lew urodzony w roku Węża lubi otaczać się drobnymi lecz gustownymi, drogimi gadżetami. Jest elegancki, lubi klasykę i ponadczasowość. Jest zadbany lecz nie przywiązuje dużej wagi do obecnych trendów. Doskonale wie, że moda przemija, a dobry smak jest zawsze w cenie. Potrafi oszczędzać, choć bywają momenty, że długo odkładane pieniądze wydaje pod wpływem chwilowego impulsu. Nieraz podejmuje także ryzyko związane z inwestycjami – do których zdecydowanie ma nosa!

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Lwy Węże mają skłonności do uzależnień. Rzadko odmawiają alkoholu i dobrej, kilkudniowej imprezy. Nie znoszą gdy inni ich pilnują, próbują wpłynąć na ich decyzje czy krytykują ich działanie. Sami za to uwielbiają dawać rady i otwarcie mówić o tym jak one podeszłyby do danego problemu czy jak rozwiązałyby daną sprawę. Miewają swoje humorki i potrafią pokazać pazurki.

Miłość: To ludzie, mający w sobie pewnego rodzaju magnes, tajemniczość i coś, co sprawia, że chce się ich odkrywać. Nie narzekają więc na brak zainteresowania, same są jednak bardzo wymagające jeśli chodzi o partnerów i nie zakochają się w byle kim. Lubią ludzi mających coś do powiedzenia, inteligentnych i zaradnych, a jednocześnie wesołych i potrafiących się bawić. Zakochany Lew Wąż potrafi okazywać swoje uczucia, jest czuły, troskliwy i romantyczny. Lubi być stroną dominującą i podejmującą najważniejsze decyzje.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Wagą, Strzelcem i Koziorożcem Kogutem, a także z Bliźniętami, Wagami, Strzelcami i Koziorożcami Wołami

Unikaj: Byków, Skorpionów i Wodników Tygrysów oraz Świń

Znane Lwy Węże: Paul Anka, Leszek Lichota, Jacek Poniedziałek, Daniel Radcliffe, J.K. Rowling, Slash, Natasza Urbańska, Anna Walentynowicz, Paweł Wilczak

  • ADD YOUR COMMENT