Ryby Bawół

Ryby Bawół, czyli „Wierzę” i „Chronię”

Jest to człowiek raczej spokojny i elastyczny, choć jeśli trzeba, potrafi o siebie walczyć. Nie lubi szybkiego tempa życia, zdecydowanie bardziej woli je smakować, delektować się nim i robić wszystko w zgodzie ze swoim wewnętrznym zegarem i własnymi potrzebami. Często nie rozumie o co tyle hałasu i dlaczego ludzie są w stanie poświęcić tak wiele dla pieniędzy czy kariery.

Zobacz również te znaki osobno

Ryba, która na świat przyszła w roku Bawoła ma nosa do ludzi, zazwyczaj więc potrafi trafnie ocenić ich już po kilku minutach znajomości. Jest nie tylko spostrzegawcza ale też bardzo inteligentna i elokwentna. Łatwo przychodzą jej podkoloryzowanie rzeczywistości i delikatne manipulowanie innymi. Jeśli chce, osiąga w życiu więcej niż inni.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Ryba Bawół jest towarzyska i bardzo lubiana ze względu na swoją oryginalność, artystyczną duszę i wesołe usposobienie. Uwielbia dyskutować, relaksować się i bawić do rana. Dla tych, których kocha jest w stanie wiele poświęcić i walczyć o ich szczęście. Wobec wrogów natomiast jest mściwa i potrafi nieźle zajść za skórę.

Miłość: Ryba Bawół ma ogromną fantazję i temperament, dzięki czemu jest wspaniałym kochankiem. W młodości często zmienia partnerów, gdy jednak trafi na swoją drugą połówkę, przestaje flirtować i oddaje się miłości. Zakochany jest bardzo lojalny, czuły i troskliwy. Raczej szybko chce legalizacji tego związku i wspólnego zamieszkania. Co do dzieci, Ryby Bawoły albo mają je bardzo szybko albo nie decydują się na nie w ogóle.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bykiem, Rakiem, Skorpionem i Koziorożcem z roku Szczura, Węża lub Koguta. Szczęście da Ci również Skorpion Smok

Unikaj: Bliźniąt Smoków, Panien Smoków, Strzelców Kóz i Strzelców Małp

Znane osoby spod znaku Ryby Bawół

  • Krzysztof Kowalewski
  • Niki Lauda
  • Danuta Wałęsa
  • ADD YOUR COMMENT