Strzelec Smok

Strzelec Smok, czyli „Postrzegam” i „Przewodniczę”

Jest to osoba, której bardzo zależy na szczęściu najbliższych. Jest więc w stanie zrobić naprawdę dużo by ludziom, których kocha niczego nie zabrakło. Jednocześnie odznacza się ogromną charyzmą, poczuciem humoru, kulturą osobistą, inteligencją i umiejętnością radzenie sobie w trudnych sytuacjach. Czasem wybiera drogę na skróty by ułatwić sobie działanie.

Strzelec urodzony w roku Smoka zazwyczaj jest przekonany o swojej wyższości, lubi więc narzucać innym swoje zdanie i mówić, co powinno im się podobać, a o czym mogą zapomnieć. Ciężko mu przychodzi postawienie się w czyjejś sytuacji czy zrozumienie natury drugiego człowieka, szczególnie jeśli jest ona kompletnie inna od tej którą prezentuje on sam. Bywa zuchwały i bardzo pewny siebie, choć o dziwo zazwyczaj na końcu każdy przyznaje, że nasz Strzelec Smok miał rację.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Nie można nie dodać, że Strzelec Smok jest osobą o dobrym sercu, lubiącą pomagać i potrafiącą dzielić się tym, co ma. Jest hojny, a pieniądze nie stanowią dla niego czegoś, o co warto byłoby się zabijać. Potrafi się nimi dzielić, niejednokrotnie wspiera więc różne akcje charytatywne. Jest też osobą szczerą, która nie ma problemów z mówieniem tego co myśli.

Miłość: Strzelec Smok nie należy do minimalistów, więc zazwyczaj dąży do tego, by jego życie miało rozmach. Piękny dom, cosobotnie przyjęcia, przystojny małżonek lub piękna żona, kilkoro cudownych dzieci i obowiązkowo jakiś czworonóg. Swoich najbliższych kocha bezwarunkowo i całym sobą. Ma przez to skłonność do bycia nadopiekuńczym. Jeśli jesteś partnerem Strzelca Smoka, pamiętaj o tym, by dotrzymywać obietnic i nigdy, ale to nigdy nie okazywać wobec niego obojętności. Zniesie bowiem krytykę, ale nigdy machnięcia na niego ręką.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Baranem, Lwem, Wagą oraz Wodnikiem z roku Szczura, Tygrysa, Małpy, Świni i Koguta

Unikaj: Wszystkich Psów, a szczególnie tych spod znaku Bliźniąt, Panny oraz Ryb

Znane Strzelce Smoki: Tomasz Adamek, Kirk Douglas, Krystyna Janda, Bruce Lee, Ville Valo, Frank Zappa

  • ADD YOUR COMMENT