Bliźnięta Świnia

Bliźnięta Świnia, czyli „Myślę” i „Obłaskawiam”

Człowiek spod tych znaków potrafi ciężko pracować i nie miga się od obowiązków. Jednocześnie jednak nie odmawia sobie relaksu i odpoczynku, gdy tylko ma wolną chwilę. Potrafi zawsze tak zorganizować sobie dzień, by znaleźć czas na przyjemności i regenerację, wie bowiem, że gdy jest zmęczony, staje się marudny i mało efektywny. Doskonale zna siebie i swoje możliwości, pracuje nad słabościami i chętnie uczy się nowych rzeczy. Dodatkowo  jest wiarygodny i ma dobre serce.

Bliźniak urodzony w roku Świni jest też wyjątkowo bystry i zaradny. Gdy któreś drzwi są przed nim zamknięte, nie boi się pukać do kolejnych i kolejnych. Charakteryzuje go także upór i zdolność wykorzystywania sytuacji oraz znajomości. Nie ma problemów z tym, by poprosić o pomoc czy wsparcie kogoś komu ufa.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Bliźniak Świnia nie znosi odmawiać i sam też nie lubi gdy ktoś odmawia czegoś jemu. Wiele bierze sobie do serca i jeśli ktoś zawiedzie jego zaufanie, będzie to długo pamiętał i najprawdopodobniej szybko i bez sentymentów odetnie się od tej osoby.

Miłość: Osoba spod tych znaków zodiaku często źle lokuje swoje uczucia. Zakochana jest w stanie wiele poświęcić dla partnera, jest lojalna, oddana, hojna i wyrozumiała. Czasem bywa więc wykorzystywana i musi mierzyć się z ogromnym rozczarowaniem i złamanym sercem. Gdy jednak już trafi na kogoś porządnego i się w nim zakocha, z pewnością szybko sformalizuje ten związek i nie opuści drugiej połówki aż do śmierci.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Baranem, Wagą i Wodnikiem z roku Królika, a także z Wagą Wołem

Unikaj: Strzelców Małp, Ryb Kogutów, Panien Wężów i Ryb Wężów

Znane Bliźnięta Świnie: Jerzy Bralczyk, Hugh Laurie, Tomasz Makowiecki, Anja Rubik, Tupac Shakur, Bohdan Smoleń, Grażyna Torbicka

  • ADD YOUR COMMENT