Strzelec Świnia

Strzelec Świnia, czyli „Postrzegam” i „Obłaskawiam”

Jest to człowiek o doskonałej pamięci i niedoścignionej spostrzegawczości. W mig zauważa ludzkie słabości, kłamstwa i tajemnice. Świetnie wyczuwa też tych, którzy mają dobre serca i intencje. Ciężko go więc oszukać czy nim manipulować. W większości sytuacji to właśnie on jest bowiem tym, który kieruje sytuacją i wykorzystuje swoje zdolności.

Strzelec urodzony w roku Świni lubi gdy ludzie traktują go serio, więc zachowuje się jak na szanowanego człowieka przystało. Rozluźnia się jedynie w gronie najbliższych przyjaciół – przy nich może tańczyć na stole, opowiadać świńskie dowcipy, wypić o trzy drinki za dużo i rozpłakać się na wzruszającym filmie. Człowiek ten ma też w sobie mnóstwo uroku osobistego i czegoś, co bardzo przyciąga do niego płeć przeciwną, mimo że najczęściej daleko mu do klasycznego kanonu piękna.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Strzelec Świnia to też człowiek bardzo uparty, więc jeśli już sobie coś postanowi to w zasadzie nie ma takiej siły, która by go od tego odwiodła. Lubi mieć rację, świetnie czuje się jako lider, doradca czy ktoś, komu zawdzięcza się pomoc. Nieraz wręcz brakuje mu wyczucia co do tego jak bardzo może wejść w czyjeś życie ze swoją ingerencją. Jeśli trzeba, potrafi ciężko pracować lecz odpoczynek i imprezy też nie są mu obce.

Miłość: Strzelec Świnia jest bardzo oddany miłości. Jeśli się już zakocha, to najczęściej po grobową deskę. Szanuje swoją drugą połówkę, daje jej szczęście, poczucie bezpieczeństwa, wsparcie i zrozumienie. Uwielbia się przytulać, pieścić i jest bardzo zmysłowym kochankiem. Szybko uczy się ciała swojego partnera, potrafi więc sprawić mu nieziemską rozkosz. Bywa jednak zazdrosny i czasem wywołuje niepotrzebne kłótnie czy sprzeczki. Trudno mu przyznać się do błędu, nawet jeśli wie, że go popełnił.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Baranem, Lwem, Wagą i Wodnikiem z roku Królika. Szczęście da Ci także Lew Koza i Wodnik Koza

Unikaj: Bliźniąt, Panien i Ryb z roku Węża. Bliźnięta Koguty i Panny Małpy też nie są dla Ciebie

Znane Strzelce Świnie: Woody Allen, Winston Churchill, Otylia Jędrzejczak, Kazimierz Marcinkiewicz, Leon Niemczyk, Edyta Olszówka, Władysław Szpilman, Michał Wójcik

  • ADD YOUR COMMENT