Ryby Królik

Ryby Królik, czyli „Wierzę” i „Wycofuję się”

Jest to połączenie marzyciela, i wiecznego optymisty z kimś odpowiedzialnym, niebojącym się ciężkiej pracy i praktycznym. Osoba ta jest raczej spokojna ale ma w sobie szczyptę zwariowanej, wesołej natury. Lubi mówić ale potrafi także słuchać. Chętnie pomaga ludziom, którzy w jej przekonaniu na tą pomoc zasługują i nie znosi zawodzić.

Ryba, która przyszła na świat w roku Królika jest szalenie inteligentna, ma dobrą pamięć i szybko się uczy. Zazwyczaj natura obdarza ją także jakimiś talentem i jeśli tylko nasza Rybka nie uzna go za mało praktyczny, z pewnością rozwinie go do takiego stopnia, że poza samorozwojem da on jej także porządny zastrzyk gotówki, a być może i sławę.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Ryba Królik jest rodzinna, ma w sobie mnóstwo ciepła i harmonii. Żyje w swoim tempie, nie goniąc za pieniędzmi, trendami ani modą. Mimo to, zawsze jest elegancka i świetnie wygląda. Ważna jest dla niej duchowość, samospełnienie i pewność, że to co robi jest dobre. Wszelkie problemy bardzo ją gryzą, nie lubi też sytuacji konfliktowych i nie toleruje przemocy.

Miłość: Ryba z roku Królika zazwyczaj jest w jakimś związku, nie znosi bowiem samotności. Miłość ją uskrzydla, dodaje energii, siły, dobrego humoru i poczucia bezpieczeństwa. Zakochana jest bardzo zmysłowa, troskliwa i czuła. Poza tym, że jest świetnym materiałem na małżonka, to jej cierpliwość, odpowiedzialność i dobry kontakt z dziećmi, sprawią że będzie także doskonałym rodzicem. To też ogromny pieszczoch, choć partner musi pamiętać o tym, że publiczne obnoszenie się z czułościami nie jest w jej stylu.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bykiem, Rakiem, Skorpionem i Wodnikiem z roku Świni i Kozy. Szczęście da Ci też Wodnik Królik, Rak Szczur, Skorpion Pies i Koziorożec Pies

Unikaj: Raków Królików, Bliźniąt Szczurów, Panien Szczurów i Strzelców Kogutów

Znane Ryby Króliki: Drew Barrymore, Ewa Bem, Albert Einstein, Hubert de Givenchy, Łukasz Golec, Paweł Golec, Kesha, Eva Longoria, Chris Rea, Kurt Russell

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x