Panna Królik

Panna Królik, czyli „Analizuję” i „Wycofuję się”

Jest to osoba ostrożna, dość sceptyczna i twardo stąpająca po ziemi. Wszystkiego musi doświadczyć na własnej skórze by w to uwierzyć. Sporo analizuje i unika sytuacji niepewnych czy niebezpiecznych. Lubi gdy jej życie jest w miarę spokojne i harmonijne, choć nie znaczy to, że jest nudna! Potrafi dobrze się bawić i zawsze znajdzie czas na odpoczynek, relaks, spotkanie z najbliższymi czy swoje hobby.

Zobacz również te znaki osobno

Panna urodzona w roku Królika jest osobą skromną, która nie chwali się na prawo i lewo swoimi sukcesami. Woli drugi plan, który pozwala jej na obserwację i nie naraża jej na zbyt częsty osąd ludzi. Nie znosi plotek i nie interesuje jej zbytnio życie innych. Sama dla siebie jest prokuratorem, adwokatem i sędzią.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Panna Królik wierzy w naukę i postęp. Szybko się uczy i jest niesamowicie inteligentna. Ma głęboko zakorzenione poczucie obowiązku i zawsze wywiązuje się z obietnic. Nie lubi zawodzić na żadnej płaszczyźnie swojego życia i jeśli już się za coś zabiera, robi to z wielkim zaangażowaniem i do końca. Ma też w sobie ogromną dojrzałość, którą widać już w wczesnych latach jej życia.

Miłość: Panna Królik lubi spokój, co wiąże się także z jej życiem uczuciowym. Na partnera wybierze więc z pewnością kogoś nieskomplikowanego, rodzinnego i taktownego. Od siebie daje poczucie bezpieczeństwa, jednak tego samego wymaga od swojej drugiej połówki. W tym związku ogniste awantury raczej nie będą się zdarzać, a wszelkie nieporozumienia będą załatwiane na spokojnie. Zakochana Panna Królik to prawdziwy skarb, z którym można założyć pełen miłości i cudownej atmosfery dom.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bykiem, Rakiem, Skorpionem, Koziorożcem i Wodnikiem z roku Świni, Psa lub Kozy

Unikaj: Bliźniąt, Strzelców i Ryb z roku Koguta

Znane Panny Króliki: Robert Gawliński, Michael Keaton, Edward Linde-Lubaszenko, Amy Macdonald

  • ADD YOUR COMMENT