Bliźnięta Małpa

Bliźnięta Małpa, czyli „Myślę” i „Przewiduję”

Jest to człowiek eklektyczny, czyli skierowany jednocześnie w wielu kierunkach. Ma szeroki wachlarz zainteresowań, świetnie radzi sobie więc zarówno w naukach humanistycznych jak i ścisłych. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych ani zbyt trudnych. Wcześniej czy później, poradzi sobie z każdym problemem.

Jednocześnie Bliźniak urodzony w roku Małpy jest ciągle w ruchu i wątpliwym wydaje się czy kiedykolwiek rozładowują mu się baterie. Z jego twarzy rzadko schodzi uśmiech, jest wygadany, wesoły, śmiały i nie ma problemów z nawiązywaniem nowych znajomości. Świetnie czuje się będąc wśród ludzi, a samotność na dłuższą metę, sprawia, że robi się smutny i zniechęcony. Lubi działać, jest spontaniczny, nowatorski, otwarty i nie znosi robić dwa razy tego samego.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Mimo swojej ogólnej swobody, Bliźniak Małpa potrafi ciężko pracować i jest odpowiedzialny, jeśli wie, że wymaga tego od niego sytuacja. Nie ma problemu z tym, by dłużej zostać w pracy by dokończyć ważny projekt czy porządnie wysprzątać mieszkanie przed jakimiś świętami czy wizytą kogoś, na kim mu zależy. Lubi wszystko, co piękne, dba o siebie i zawsze świetnie wygląda. Niejednokrotnie otwarcie występuje przeciw regułom, które uważa za głupie czy staroświeckie.

Miłość: Jest to partner wiecznie młody, czuły, zmysłowy, pomysłowy i energiczny. Jednocześnie bierze odpowiedzialność za rodzinę i zawsze można liczyć na to, że zachowa się jak trzeba. Wobec osób, które kocha, zawsze jest lojalny i stoi za nimi murem. Nie znosi się kłócić, woli atmosferę pokoju i radości. Zazwyczaj więc to właśnie on wyciąga pierwszy rękę na zgodę, jeśli nad związkiem pojawią się jakieś czarne chmury.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Wagą Szczurem, Wagą Smokiem, Baranem Smokiem, Baranem Małpą, Lwem Szczurem i Wodnikiem Smokiem

Unikaj: Panny Tygrysa i Węża, a także Strzelca Wołu, Strzelca Węża i Koziorożca Węża

Znane Bliźnięta Małpy: Henryk Gołębiewski, Kylie Minogue, Andrzej Rosiewicz, Venus Williams

  • ADD YOUR COMMENT