Panna Tygrys

Panna Tygrys, czyli „Analizuję” i „Czuwam”

Jest to człowiek odważny, przebojowy i obdarzony ogromem pozytywnej energii. Najczęściej już na pierwszy rzut oka wyróżnia się z tłumu i zwraca na siebie uwagę. Ludzie lgną do niego i chcą lepiej go poznać, ponieważ równocześnie z otwartością, ma w sobie także jakąś tajemnicę, którą bardzo chce się odkryć. Nie jest to jednak dane każdemu, ponieważ Panna Tygrys sama wybiera sobie przyjaciół. Ma nosa do ludzi i ciągnie ją do pozytywnych wariatów.

Panna urodzona w roku Tygrysa lubi mówić, doradzać i pocieszać. Pierwsza zjawia się gdy ktoś z jej bliskich potrzebuje pomocy. Czasem może bywa nazbyt wścibska i ciekawska, jest to jednak część jej natury, której raczej nikt ani nic nie jest w stanie zmienić. Prawdę wali prosto z mostu, nawet jeśli miałaby ona zaboleć. Nigdy nie sili się też na sztuczne grzeczności.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Dodatkowo Panna urodzona w roku Tygrysa kocha życie, wolność i dobrą zabawę. Oczywiście kiedy trzeba, jest bardzo obowiązkowa, jeśli jednak wie, że może pozwolić sobie na odpoczynek – bez wyrzutów sumienia korzysta z niego. Kocha przebywać na świeżym powietrzu, podróżować i spotykać się z przyjaciółmi. Przez całe życie poznaje świat i potrafi czerpać z tego wręcz dziecięcą radość. Jest to właśnie to, czego można jej pozazdrościć!

Miłość: Jeśli marzysz o życiu pełnym adrenaliny, ekscytacji, przyjaciół, niekontrolowanych wybuchów śmiechu i dobrej zabawy to koniecznie zwiąż się z Panną Tygrysem. Bezsprzecznie bowiem właśnie to Ci da! Jest to partner temperamentny, a jednocześnie bardzo troskliwy i lojalny. Nie lubi się kłócić i rzadko strzela fochy, choć czasem jego upór każe mu zrobić coś po swojemu, nawet jeśli wewnątrz niego wszystko krzyczy, że nie ma racji. Bywa więc, że trzeba sprowadzić go na ziemię, lecz pamiętaj by być przy tym spokojnym i ostrożnym. Jest to bowiem kot i czasem pokazuje swoje ostre pazurki!

Połączenia: Dobrze dogadasz się z: Koziorożcem, Bykiem, Rakiem, Wodnikiem i Skorpionem z roku Konia oraz Psa

Unikaj: Barana Woła, Bliźniaka Węża, Strzelca Małpy i Ryby Małpy

Znane Panny Tygrysy: Włodzimierz Cimoszewicz, Bill Murray, Joe Perry, Gok Wan

  • ADD YOUR COMMENT