Lew Tygrys

Lew Tygrys, czyli „Pożądam” i „Czuwam”

Jest to człowiek o wzniosłych ideach i lubiący być na szczycie. Mimo to, działa bardzo roztropnie, ostrożnie i delikatnie. Nie chce bowiem kogoś przy okazji skrzywdzić czy sprowadzić na siebie niełaskę. Pragnie akceptacji, lubi przebywać wśród ludzi, jest wesoły i ma dystans do siebie. Poza tym jest bardzo inteligentny, spostrzegawczy i błyskawicznie się uczy.

Zobacz również te znaki osobno

Mimo tej delikatności, zdziwiłby się ktoś, kto twierdzi, że Lew Tygrys nie ma charakteru. Oj ma i z pewnością przekona się o tym każdy, kto znajdzie się w jego otoczeniu. Jeśli Lew Tygrys wstanie lewą nogą i będzie miał zły humor, osoba która jest najbliżej niego – także będzie miała trudny dzień – to więcej niż pewne!

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Lew Tygrys to zazwyczaj człowiek niesamowicie piękny i pociągający. Wie jak podkreślić swoje atuty, jest zadbany, pachnący i ma klasę. Już samo patrzenie na niego, sprawia przyjemność, szczególnie płci przeciwnej. Bywa, że niektórzy zazdroszczą mu tej doskonałości, która pozornie przychodzi mu z taką łatwością. Prawda jest jednak taka, że Lew Tygrys długo i ciężko pracuje na swoje powodzenie. Ma kompleksy i słabości lecz doskonale wie jak je ukrywać.

Miłość: Gdy Lew Tygrys się zakocha, chwilowo przestaje liczyć się dla niego cokolwiek innego niż partner. Jest zdolny do wszystkiego, łącznie z wariactwami i drobnymi wykroczeniami. Pokazuje swoje uczucie na każdym kroku i nigdy nie wstydzi się publicznych pocałunków czy delikatnych pieszczot. Kiedy pierwsze emocje już opadną i zafascynowanie przeradza się w prawdziwą miłość, partner może być pewny, że będzie mógł na niego zawsze liczyć. Lew Tygrys jest bowiem odpowiedzialny, słowny, zaradny i oddany. Nie sposób się przy nim nudzić i mimo upływu lat, trudno odmówić mu prawdziwego, kociego uroku.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Baranem, Bliźniakiem, Strzelcem, Wodnikiem i Koziorożcem z roku Smoka, Konia, Psa i Królika

Unikaj: Byka Węża, Skorpiona Węża, Wodnika Małpy i Byka Królika

Znane Lwy Tygrysy: Fidel Castro, John Porter, Beata Tyszkiewicz

  • ADD YOUR COMMENT