Panna Świnia

Panna Świnia, czyli „Analizuję” i „Obłaskawiam”

Jest to osoba o wyjątkowo dobrym sercu, która zawsze, wszystkim chce pomagać. Nie przejdzie obojętnie obok cierpiącego człowieka, głodnego zwierzaka ani nawet usychającej rośliny. Ludzi nie dzieli na gorszych i lepszych ze względu na ich pozycję, wykształcenie czy ilość zgromadzonych pieniędzy. Patrzy natomiast na ich serce oraz na to ile robią dla świata oraz drugiego człowieka.

Panna urodzona w roku Świni nie jest jednak przy tej swojej dobroduszności naiwna. Nigdy nie daje się wykorzystywać ani sobą manipulować, ma bowiem nosa do ludzi i na kilometr wyczuwa tych od których lepiej trzymać się z daleka. Ma też silny instynkt samozachowawczy, który chroni ją przed zbytnim poświęceniem samej siebie.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Panna Świnia to urodzona artystka, której kreatywność, fantazja, oryginalność, wrażliwość i dobry smak pomagają w osiągnięciu sukcesu. Ona nigdy nie zlewa się z tłumem i mimo, że skromna, zawsze czymś zwraca na siebie uwagę. Potrafi się wypowiedzieć, jest inteligentna, oczytana i wewnętrznie dojrzała. Umie się też świetnie bawić i zdecydowanie nie należy do ascetów. Nigdy nie odmawia sobie przyjemności, wie bowiem, że życie jest jedno i należy je dobrze wykorzystać!

Miłość: Życie przy boku Panny Świni zdecydowanie będzie bardzo przyjemne, wypełnione śmiechem, pięknymi chwilami, zachodami słońca, wycieczkami, romantycznymi uniesieniami i szczęściem. To partner lojalny, oddany, troskliwy i niekłótliwy. Jest świetnym materiałem zarówno na współmałżonka jak i rodzica.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Baranem Wołem, Bykiem Tygrysem, Bykiem Świnią, Rakiem Królikiem, Skorpionem Królikiem i Koziorożcem Kozą

Unikaj: Bliźniąt, Strzelców i Ryb Wężów oraz Małp

Znane Panny Świnie: Paulo Coelho, Stephen King, Katarzyna Nosowska, Jerzy Popiełuszko, Urszula Sipińska, Amy Winehouse

  • ADD YOUR COMMENT