Bliźnięta Bawół

Bliźnięta Bawół, czyli „Myślę” i „Chronię”

Człowiek ten jest bardzo pomysłowy, kreatywny i nowatorski. Doskonale radzi sobie z wszelkimi nowinkami technologicznymi, szybko się uczy i nie boi się tego, co przynosi mu los. Przez życie idzie z wysoko podniesioną głową, nie daje sobą pomiatać ani wchodzić sobie na głowę. To także barwny indywidualista, który w nosie ma to, co myślą o nim inni.

Bliźniak Bawół lubi mieć wszystko przemyślane i ustalone. Chętnie planuje, zastanawiając się długo, która opcja będzie tą najlepszą. Rzadko działa spontanicznie lecz mimo to, najczęściej jest bardzo wesoły, pogodny i towarzyski. W wolnym czasie chętnie spotyka się z przyjaciółmi lub pielęgnuje swoje oryginalne hobby. Lubi też po prostu odpoczywać i leniuchować, nie jest bowiem typem sportowca.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Bliźniak urodzony w roku Bawoła jest także perfekcjonistą i estetą lubiącym posiadać wszystko co najlepsze. Nigdy nie kupuje byle czego, podrób czy straganowego badziewia. Wie co dobre i trzyma się tego, że po prostu mu się to należy. Nie jest jednak zakochany w sobie czy egoistyczny, wprost przeciwnie! Doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich słabości ale stara się ich nie okazywać i pracować nad nimi. Dodatkowo potrafi dzielić się tym, co ma i nieraz uczestniczy w różnych akcjach charytatywnych.

Miłość: Bliźniak Bawół z pewnością jest człowiekiem, który potrafi uwodzić. Jeśli ktoś mu się spodoba, to jest w stanie wiele zrobić by go zdobyć i bez pamięci w sobie rozkochać. Gdy mu się to już udaje i mija ta pierwsza fascynacja, zdarza mu się niestety zapominać o tym, jak bardzo był początkowo zaangażowany i może stawać się coraz bardziej oziębły. Trzeba nim wtedy porządnie potrząsnąć, może wzbudzając odrobinę zazdrości – powinien wówczas znowu stać się tym, kto tak się o Ciebie starał.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Baranami urodzonymi w roku Węża, Koguta i Szczura, a także Lwami Wężami, Wagami Szczurami, Wagami Kogutami, Wodnikami Wężami i Wodnikami Szczurami

Unikaj: Panien, Koziorożców i Strzelców urodzonych w roku Tygrysa oraz Kozy

Znane osoby spod znaku Bliźnięta Bawół:
  • Michael J. Fox
  • Morgan Freeman
  • Jarosław Kaczyński
  • Lech Kaczyński
  • Heidi Klum
  • Kasia Kowalska
  • Lionel Richie

Zobacz również osobną charakterystykę dla

bliźnięta horoskop chiński znak zodiaku bawół

  • ADD YOUR COMMENT