Strzelec Królik

Strzelec Królik, czyli „Postrzegam” i „Wycofuję się”

Jest to osoba, którą bardzo łatwo polubić – szczera, wesoła, towarzyska, prostolinijna, inteligentna i wygadana. Ma jednak równocześnie ogromną łatwość do zmiany nastrojów, może więc być tak, że w jednym momencie jest uśmiechnięta i pełna pozytywnych emocji, a zaraz traci zapał, siada w kącie i stwierdza, że absolutnie do niczego się nie nadaje, nic nie potrafi, źle wygląda i najlepiej, żeby wszyscy dali jej święty spokój. Na szczęście te chwile słabości najczęściej nie trwają zbyt długo.

Zobacz również te znaki osobno

Strzelec urodzony w roku Królika generalnie jest osobą silną i potrafiącą wiele znieść. Nawet w najtrudniejszych momentach bez większego trudu zachowuje kamienną twarz i udaje, że nic się nie stało. Nie lubi bowiem gdy ludzie się nad nim litują, czy co gorsza, chcą go na siłę pocieszać. Moc i motywację do działania znajduje zawsze w swoim wnętrzu, trzeba mu tylko dać na to trochę czasu.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Strzelec Królik najczęściej jest fizycznie bardzo atrakcyjny, choć bywa, że nie zdaje sobie z tego do końca sprawy. Dodatkowo cechuje go uczciwość i poszanowanie dla prawa oraz wszelkich społecznych norm. To też realista, stąpający twardo po ziemi, wywiązujący się z obowiązków, lubiący porządek i harmonię.

Miłość: Strzelec Królik to długodystansowiec, wchodzący tylko w takie relacje, które jego zdaniem mają szansę przerodzić się w coś poważniejszego. Najczęściej gdy tylko się zakocha, decyduje o wspólnym mieszkaniu, a potem i małżeństwie. Lubi gdy jego życie erotyczne jest gorące oraz zaskakujące. Nudzi go bowiem rutyna i jeśli wkradnie się ona w tą część jego życia, może zacząć rozglądać się za kimś innym.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Baranem, Lwem i Wodnikiem z roku Psa. Szczęście da Ci także Lew Świnia, Wodnik Świnia, Baran Koza i Baran Wąż

Unikaj: Bliźniąt, Panny i Ryb z roku Koguta oraz Tygrysa

Znane Strzelce Króliki: Sonia Bohosiewicz, Zbigniew Hołdys, Milla Jovovich, Edith Piaff, Brad Pitt, Jeremi Przybora, Frank Sinatra, Tina Turner

  • ADD YOUR COMMENT