Ryby Szczur

Ryby Szczur, czyli „Wierzę” i „Kieruję”

Jest to osoba raczej spokojna i wrażliwa, choć niejednokrotnie bywa też nieco kapryśna i uparta. Ma poczucie humoru, jest towarzyska, świetnie czuje się w roli rzecznika prasowego, anioła stróża, policjanta czy psychologa. Potrafi bezinteresownie pomagać, słuchać oraz oddawać się temu, co robi.

Zobacz również te znaki osobno

Ryba, która przyszła na świat w roku Szczura potrafi też świetnie zadbać o swoje interesy. Jest ambitna, pracowita, odważna i przedsiębiorcza. Ma dużą wiedzę na wiele tematów, szybko się uczy, jest inteligentna i wygadana, dzięki czemu przyjemnie się z nią dyskutuje i pracuje. Potrafi się bawić, a jednocześnie odznacza się odpowiedzialnością i umiejętnością organizowania sobie czasu.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Ryba Szczur z natury jest domatorem, osobą bardzo rodzinną i ciepłą. Lubi porządek, ze smakiem organizuje przestrzenie, w których przebywa i gdy tylko ma czas – świetnie gotuje. Jest raczej elastyczna i łatwo się z nią dogadać w różnych kwestiach, oczywiście o ile ma się mocne, konkretne argumenty. Ma skłonności do popadania w melancholię lub nałogi.

Miłość: Zakochana Ryba Szczur to człowiek oddany, romantyczny, czuły i lojalny. Chętnie spędza czas ze swoją drugą połówką i nie potrzebuje fajerwerków, Karaibów, głośnych imprez ani ekstremalnych sportów by poczuć spełnienie oraz szczęście. Dają mu je za to bliskość, poczucie bezpieczeństwa oraz zrozumienie płynące od osoby, którą kocha. To wspaniały materiał na współmałżonka i rodzica! Jeśli więc jesteś partnerem Ryby Szczura, nie zastanawiaj się długo nad tym czy warto spędzić z nim całe życie – odpowiedź jest jedna – oczywiście, że tak!

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bykami, Rakami, Skorpionami i Koziorożcami z roku Wołu lub Smoka. Szczęście da Ci także Skorpion Małpa i Wodnik Królik

Unikaj: Bliźniąt, Panien i Strzelców urodzonych w roku Konia

Znane osoby spod znaku Ryby Szczur

  • Magdalena Cielecka
  • Maciej Kuroń
  • Fernando Torres
  • Sophie Turner
  • Jan Wieczorkowski
  • Olivia Wilde
  • ADD YOUR COMMENT